Aranżacje małych mieszkań

 

Zaczęłam ostatnio zastanawiać się nad jakimiś zmianami w domu. Czasem trzeba coś zmienić, bo człowiek by oszalał. Moje małe pomieszczenia sprawiały, że dusiłam się we własnym domu i miałam już dosyć. Wstyd mi było kogokolwiek zaprosić, bo mieszkanie nie wyglądało zbyt estetycznie, tak jak na przykład u moich koleżanek.

Zupełnie nowa aranżacja naszego małego mieszkania

aranżacje wnętrz małopolskieSama nie miałam jakoś nigdy drygu do urządzania. Pomagała mi moja mama, a było to już wiele lat temu. Od tamtego czasu nic nie zmieniałam i wszystko zaczynało wyglądać naprawdę kiepsko. Dlatego kiedyś poświęciłam oszczędności i aranżacje wnętrz małopolskie trzeba było koniecznie wezwać do naszego domu. Nie mogłam pozwolić na to, żebym tak źle się u siebie czuła. Przyjechała do nas pani zajmująca się aranżacją przestrzeni. Powiedziała, że może i mamy niewielkie mieszkanie, jednak to żadna przeszkoda. Pracowała i przy mniejszych i przede wszystkim co w takim wypadku zrobić to funkcjonalne meble, które robią za kilka na raz. Na przykład składane łóżko w ścianie, rozkładane stoliki. I dużo luster, które sprawiają, że przestrzeń wydaje się być większa niż jest w rzeczywistości. Ucieszył mnie fakt, że można jakoś tak chować meble, że ich nie widać, tak jak w przypadku łóżka. Rozkładane krzesełka również się przydały, gdy nie były potrzebne, po prostu lądowały na balkonie. W końcu miałam w mieszkaniu przestrzeń, kombinowałyśmy z projektantką przez kilka dni, aż w końcu udało się wykonać super projekt.

Od dnia zakończenia naszych zmian, już nie wstydzę się zapraszać koleżanek do siebie. Żałuję tylko, że tak długo czekałam na dokonanie zmian. Z projektantką pracowało się świetnie i uważam, że sama bym nigdy nie potrafiła czegoś takiego wykonać. Mieszkanie w końcu jest idealne.

Szczegóły dostępne na stronie: chmiest.com