Asystowałam dobremu stomatologowi

 

Od zawsze chciałam pracować jako asystentka stomatologa i usilnie dążyłam do tego celu. Wybrałam odpowiedni kierunek studiów i w nauce nie miałam żadnych problemów. Wiedziałam, że uda mi się osiągnąć założone cele, bo byłam bardzo zdeterminowana.

Asystentka stomatologiczna na praktykach

dobry stomatolog w OlsztynieKiedy na studiach przyszedł czas praktyk to na własną rękę postanowiłam znaleźć gabinet stomatologiczny, w którym chciałam odbywać swoją praktykę. U nas przyjmował dobry stomatolog w Olsztynie i to na praktykach u niego najbardziej mi zależało. Miałam najlepsze stopnie wśród wszystkich z mojego roku i to dawało mi szanse na tę praktykę. Udałam się na indywidualną rozmowę z tym stomatologiem, ponieważ uważałam, że tylko w ten sposób będę w stanie się zaprezentować jak należy. Obiecał dać mi odpowiedź do piątku i wywiązał się z tego terminu. Przyjął mnie na praktykę i byłam zadowolona, że mogłam ją odbywać u tak dobrego stomatologa. Był to ceniony lekarz w swoim środowisku, do którego przychodziło mnóstwo pacjentów. Uczyłam się przy nim dużo i pozwalał mi również na samodzielną pracę. Wychodził bowiem z założenia, że w ten sposób mogłam uczyć się najlepiej. Byłam mu wdzięczna za wszystko, ponieważ wiele się od niego nauczyłam. Nawet namówiłam swoją mamę, żeby udała się do tego stomatologa, bo był na prawdę dobry i potrafił wyleczyć każdy ząb. Mama się zgodziła i podczas jej wizyty asystowałam stomatologowi. Widziałam, że mama była ze mnie dumna co mnie zdecydowanie cieszyło.

Zaraz po ukończeniu studiów nawet dość szybko udało mi się znaleźć dobre zatrudnienie. Wszystko zawdzięczałam praktykom u tego stomatologa, który jednak miał poważanie. Pracę rozpoczęłam w prywatnej placówce stomatologicznej i byłam zadowolona z warunków zatrudnienia.