Bajkowa tapeta na ścianę dla naszych pociech

Po przeprowadzce urządzałam pokój dla mojej małej królewny. Chciałam, aby pierwsze cztery kąty mojej córeczki były, jak z bajki. Nie sądziłam, że dzięki tapetom uda się uzyskać tak spektakularny i bajkowy efekt!

Śliczna tapeta na ścianę dla dziecka

tapety na ścianęPoczątkowo planowałam różnokolorowe pomalowane tradycyjnie farbą ściany, jednak, kiedy odwiedzaliśmy sklep meblowy, ujrzałam w nim niesamowitą ilość uroczych tapet idealnych do pokoju naszych pociech. Tapety na ścianę to wspaniały wybór, jeśli chcemy w niskiej cenie zapewnić unikatowy wygląd każdemu pomieszczeniu. Począwszy od pokoi, kuchni, a nawet korytarzy, czy łazienek! Mojej córeczce spodobała się szczególnie jedna z nich. Była cała różowa w białe dinozaury. Córka od najmłodszych lat kocha się w prehistorycznych gadach i marzy o zostaniu paleontologiem, zatem tapeta była jak znalazł. Dokupiliśmy do niej jasnego, kremowe meble oraz białe zasłonki. Już samo nałożenie tapet sprawiło, że pokój wyglądał, jak z bajki, a kiedy dodaliśmy do tego całą resztę, przypominał on pokój prawdziwej, młodej księżniczki. Córka była niesamowicie ucieszona z efektu. Pragnęła spędzać w pokoju każdą wolną chwilę, nawet do nauki pilniej się przykładała! Nic dziwnego. Dobrze zorganizowane wnętrze potrafi bardzo pozytywnie wpłynąć na samopoczucie człowieka. Razem z mężem postanowiliśmy udekorować tapetami i naszą sypialnie. Wybraliśmy estetyczny biało-szary motyw, który wspaniale uspokajał wzrok i nadał pokojowi przytulnego wyglądu. 

Tapety na ścianę są wspaniałym rozwiązaniem dla odświeżenia wyglądu naszego mieszkania, bądź nadania mu całkiem nowego, oryginalnego charakteru. Są przy tym stosunkowo tanie i wygodne w nakładaniu dzięki czemu praca z nimi sprawia samą przyjemność zupełnie tak, jak w późniejszym czasie przebywanie w tak pięknie udekorowanym pomieszczeniu.