Biustonosz do karmienia jeszcze przed porodem

Kilka ostatnich dni przed porodem to ekscytujący, ale zarazem także trudny czas dla młodej mamy. Z pewnością psychicznie przygotowuje się ona do porodu i nowej roli, ale stan fizyczny nie pozwala jej już na zbyt wiele, ponieważ przed porodem najczęściej występuje silne puchnięcie stóp, a brzuch sprawia, że poruszanie się i zmiana pozycji stają się coraz trudniejsze.

Wypada odpowiednio szybko kupić biustonosz do karmienia

Biustonosz do karmieniaJak uprzyjemnić sobie tych kilka dni czekania i sprawić, by nie były stresujące? Oczywiście warto spakować bagaż do szpitala. W nim znajdą się nie tylko rzeczy dla malucha, ale także dla młodej mamy, takie jak bielizna ciążowa, która sprawdzi się także po porodzie, czy stanik dla matek karmiących. W szpitalu być może młoda mama będzie ubrana jedynie w koszulę nocną, ale w dniu wyjścia będzie chciała założyć bieliznę i wtedy wygodny biustonosz dla karmiącej będzie niezastąpiony, ponieważ bardzo dobrze podtrzyma duże piersi. Biustonosz do karmienia zwykle uszyty jest tak, by nie tylko ułatwiać funkcję do której został stworzony, ale również dobrze leżeć na pełnych pokarmu piesiach. Kiedy już torba zostanie spakowana, można zająć się relaksowaniem. Techniki radzenia sobie z wewnętrznym i zewnętrznym napięciem na pewno zostały już przez przyszłą mamę dobrze przećwiczone w szkole rodzenia i teraz nadchodzi czas, by powoli zacząć je stosować. Najlepiej relaksować się także w kąpieli. Kiedy zaczną się pierwsze skurcze wystarczy zazwyczaj sprawdzić ich częstotliwość. nie ma powodu by od razu jechać do szpitala, ponieważ od tego czasu o porodu może minąć jeszcze kilkanaście godzin. W tym czasie można skorzystać z dużej piłki do ćwiczeń, masażu robionego przez partnera, obejrzeć w telewizji coś lekkiego lub pobawić się z ukochanym zwierzęciem domowym. Stres najlepiej zostawić daleko i odsunąć od siebie.

Poród co prawda jest dużym przeżyciem lecz jeżeli mama jest o ile to możliwe, odprężona i dobrze przygotowana, może on przebiec w sposób sprawniejszy. Dzięki temu będzie naprawdę niesamowitym przeżyciem.