Buduję mieszkania na sprzedaż

Od wielu lar pracuję w branży budowlanej. Mam własna firmę zajmującą się budowaniem, specjalizuję się w blokach mieszkalnych.

Moje mieszkania na sprzedaż

mieszkaniaW Starogardzie Gdańskim w którym mieszkam nie ma aż takiej konkurencji jeśli chodzi o budownictwo. Większość firm rejestruje się w większych miastach, a u nas tylko mniejsze firmy działają. To mi jednak nie przeszkadza, w końcu im mniejsza konkurencja tym lepiej dla mnie. Obecnie buduję przede wszystkim mieszkania na sprzedaż. Jest to bardzo dochodowa dziedzina, ponieważ wiele osób wybiera teraz mieszkania zamiast domów. Domy są kłopotliwe, trzeba dbać o ogrzewanie, jak również o działkę dookoła, a dojazd do innych miejscowości nie zawsze jest taki bezproblemowy. Miejskie autobusy nie wszędzie dojeżdżają. Dlatego takie mieszkania w Starogardzie Gdańskim to coś dobrego. Buduję różne mieszania na sprzedaż. Zawsze w jednym bloku znajdują się zarówno małe mieszkanka, kawalerki, jak i duże mieszkania dla większych rodzin. W związku z tym każdy zawsze znajdzie coś dla siebie. To mi bardzo pomaga w prowadzeniu biznesu. Dodatkowo na stałe współpracuję z jedną ekipę remontowo-wykończeniową, więc nigdy nie martwię się o ten aspekt prowadzenia działalności. Wiem, ze zawsze wszystko dobrze i prawidłowo wykonają, nie martwię się o usterki.

Dobrze jest mieć taką zaufaną ekipę, z którą się na stałe współpracuje i na którą można zawsze liczyć. Tak czy inaczej prowadzenie działalności budowlanej mi się podoba, szczególnie, że w mojej miejscowości, gdzie nie ma takiej konkurencji.