Busy trójmiasto Niemcy nie pasowały do mojej trasy

Wybieram się w najbliższym czasie na wycieczkę do Wiednia. Droga będzie dość długa, muszę bowiem przejechać przez całą Polskę i Czachy. Podróż ma trwać ponad dwanaście godzin. Zastanawiam się co przez tyle czasu mam robić podczas tej trasy.

Busy trójmiasto Niemcy nie dawno powstały

 

Busy trójmiasto NiemcyDawniej busy z Gdańska do Holandii jechały przez Warszawę, dzięki czemu mogłam skorzystać z takiego połączenia. Jednak teraz połączenie zostało z niewiadomych przyczyn zawieszone. Na jego miejsce powstały busy trójmiasto Niemcy, jednak to połączenie zupełnie nie pasuje do mojej trasy wycieczki. Zamierzam więc poszukać nowego połączenia. Samoloty niestety w tym kierunku nie podróżują. Wpisałam więc w wyszukiwarkę „busy z Elbląga do Niemiec” i udało mi się znaleźć bardzo dobre połączenie. Bilet na tą podróż nie był drogi bo zarezerwowałam bilet odpowiednio wcześniej. Dokonałam tego za pomocą Internetu, dlatego otrzymałam dodatkową zniżkę na przejazd. Jestem studentem więc już na początku dostałam rabat. Po zsumowaniu rabatów okazało się, że bilet będzie naprawdę tani. Zaczęłam więc planować wyjazd. Kupiłam nową walizkę i rozpoczęłam pakowanie. Zapakowałam wszystkie swoje ubrania, z trudem udało mi się wszystko zmieścić i pozostało już niewiele miejsca na inne przybory. Zmartwiło mnie to troszkę bo nie zapakowałam jeszcze kosmetyków. Gdy już udało mi się spakować zastanowiłam się czego jeszcze będę potrzebować podczas wyprawy. Zupełnie zapomniałam o czasie, który spędzę siedząc na jednym miejscu. Postanowiłam więc znaleźć sobie jakąś kreatywną formę spędzania tego czasu. Pierwsza na myśl przyszła mi książka. Od dawna chciałam przeczytać wiele powieści, jednak nigdy nie miałam na to czasu. Zabrałam więc do bagażu podręcznego najgrubszą z dostępnych książek. Następnie postanowiłam zgrać sobie na tablet kilka odcinków moje ulubionego serialu.

Tablet ma dobrą baterię dlatego bez problemu wytrzyma wielogodzinne oglądanie filmów. Muszę tylko pamiętać o tym żeby zabrać słuchawki gdyż na głos nie można słuchać po zmroku. Będzie to denerwować innych współpasażerów.