Cement szybkowiążący po promocji

Pracuję w dużym sklepie budowlano ogrodniczym. Wakacje minęły i szykujemy się w sklepie do dużej wyprzedaży. Każdy dział ma przygotować kilkanaście produktów, które zostaną przecenione. Produkty mają być wybrane przez kierowników działów. Ja pracuję na dziale budowlanym i mój kierownik patrzył, których materiałów budowlanych jest najmniej i te kończące się wybierał do promocji.

Cement szybkowiążący – bardzo atrakcyjne ceny

cement szybkotwardniejący cenaCement szybkowiążący cieszył się latem bardzo dużym zainteresowanie. To jest bardzo dobry produkt który spełnia wymagania unijne. Cena w wakacje przekraczała trzydzieści złotych za worek, kierownik zdecydował, że podczas wyprzedaży worek będzie kosztował dwadzieścia pięć złotych. Zaprawa szybkowiążąca jest niezbędna do budowy domków czy bloków. Jest bardzo wytrzymała. Szybko twardnieje i jest wodoodporna. Przeceniliśmy ten produkt o połowę. Zostało nam na magazynie tylko dziesięć worków. Zaprawa zalewowa, nie cieszyła się w tym roku dużym zainteresowaniem. Zostało na bardzo dużo tego materiału. Jednak kierownik postanowił ją przecenić o pięć złotych na worku. Cement szybkotwardniejący nam się skończył. Kierownik nie miał możliwości, żeby zorganizować wyprzedaży. Cena, którą oferowaliśmy na najlepszy cement szybkotwardniejący cena była tak dobra, że towar, który dostaliśmy od producenta bardzo szybko nam schodził. Podczas wakacji był dwa razy domawiany. Kierownik wybrał produkty a ja miałam je przygotować do gazetki. Opracować dodać zdjęcia i przesłać naszemu informatykowi. Informatyk tworzył całą gazetkę jak dostał informację z przecenionymi produktami od kierownika.

Przeceny zaczynały się za dwa tygodnie. Wiele ludzi na nie czekało. Można było dużo zaoszczędzić na takich zakupach. Ja również robiłam remont w łazience i wszystkie produkty kupiłam na wyprzedaży.