Cover band – Czym się kierować przy wyborze?

Ostatnio pomagałem swoim przyjaciołom przy organizacji ich wesela. Jak wiadomo, większość par narzeczonych podchodzi do tego bardzo poważnie, a nawet lekko przesadzają, ale co tu się dziwić, skoro to będzie najważniejszy dzień w ich całym życiu. Dlatego, mimo że troszeczkę dramatyzowali, to postanowiłem, że im pomogę na tyle, ile będę mógł. Jestem obeznany jeśli chodzi o sprawy muzyczne, więc chciałem całkowicie się tym zająć i załatwić przyszłym nowożeńcom jak najlepszą oprawę muzyczną. W ten oto sposób zaczęły się poszukiwania idealnego cover band warszawskiego.

Jak cover band to tylko warszawski.

cover bandSzukałem jego na terenie całej Polski, bo przecież ograniczając się tylko do jednej najbliższej, większej miejscowości, nie mam dobrego wyboru. Najlepsze oferty zespołów na wesele, według mnie były zlokalizowane w Poznaniu i Warszawie. Czym się głównie kierowałem przy wyborze? Po pierwsze było to doświadczenie, długotrwałe zespoły na pewno wypadną lepiej niż te nowsze, ponieważ im więcej się występuje, tym pewność siebie rośnie, a jest to ważne na takich imprezach. Po drugie repertuar. Znam dobrze tą parę narzeczonych dlatego zdaję sobie sprawę w jakim gatunku muzyki gustują, więc to nie stanowiło dla mnie problemu. Zwracałem także uwagę na portfolio zespołów na wesele. Im bardziej oryginalne, tym lepiej. W końcu wybrałam, raczej najlepszy zespół na wesele, który znalazłem w Poznaniu. Był to tak zwany warszawski cover band, ostatnio dosyć popularny i lubiany. Poleciłem go moim przyjaciołom, którzy bez wahania mi zaufali i podpisali z nimi umowę o dzieło.

Dzień ślubu okazał się cudowny, a ten cover band spisał się na medal, tak jak na początku zapewniał. Małżonkowie mają teraz cudowne wspomnienia, a ja jestem z siebie zadowolony, że miałem swój wkład w ich zadowolenie.