Czy warto mieć kalendarze ścienne na zamówienie?

Moja znajoma pytała się mnie, czy warto zainwestować w kalendarz firmowy. Ja jej powiedziałam, że to przecież nie jest duży koszt, a jednak firma od razu zyskuje w oczach innych ludzi, kiedy widać, że posługuje się profesjonalnymi rzeczami.

Kalendarze ścienne na zamówienie nie zawsze dobre

kalendarze ścienne na zamówienieWarto mieć różnego rodzaju produkty z nadrukowanym logo. Widać wtedy, że firma jest poważna i traktuje swoją działalność na poziomie. Nie żal jej pieniędzy na to, aby się dobrze i odpowiednio zaprezentować. Ja mam kalendarz trójdzielny na zamówienie w każdym z biur w przedsiębiorstwie, a poza tym sprawiłam pracownikom także książkowe kalendarze. W końcu czasami idą na jakieś spotkania i wiadomo, że kalendarze ścienne na zamówienie wtedy im nie pomogą. Jestem osobą praktyczną i doradziłam koleżance, żeby ona też starała się patrzeć praktycznie na tego typu kwestie. Kalendarze książkowe z logo nie sprawią przecież, że zbiednieje, a jednak można firmę zaprezentować od razu na zewnątrz. Poza tym pracownikom zawsze miło jest coś dostać, nawet jeśli są to tylko kalendarze książkowe na zamówienie. Nawet jeśli firmę to kosztowało grosze w stosunku do tego, co wydaje na inne rzeczy, warto taki przedmiot pracownikom sprawić. Może właśnie z tego względu, że nie jest to drogie tym bardziej dobrze będzie o tym pomyśleć.

Ja jestem takiego zdania, bo wiem, że niektórzy przedsiębiorcy nie traktują pracowników jako inwestycji i w ogóle nie lubią na nic wydawać pieniędzy.W biznesie jednak ten pieniądz musi krążyć, żeby mógł przynosić zyski. Pracownikom też warto coś dawać dodatkowo.