Dbałość chirurga

Moje zdrowie nie zawsze było świetne. Czasami miałam poważne problemy. Musiałam nawet skorzystać z operacji. Nie mam wcale na myśli tych, na które człowiek decyduje się dla własnej urody i jej ulepszenia.

Chirurg potrafi nam na prawdę pomóc

medycynaMedycyna estetyczna jakoś nigdy mnie specjalnie nie interesowała. Uważam, że człowiek sam w sobie jest dość piękny i nie musi poprawiać swojej natury. Wystarczy tylko o siebie dbać. Żaden botoks nie da nam szczęścia, bo to jest przecież oszukiwanie samej siebie. Mi tam odpowiada kształt mojej twarzy i wszystkich jej elementów. Oczywiście, każdy ma kompleksy, ale bez przesady. Wystarczy zastosować odpowiedni makijaż i już. Ja jednak musiałam zaznajomić się z kimś takim, jak chirurg. Niestety, to nie były żadne zabiegi upiększające, ale czysto zdrowotne. Usg Bydgoszcz bowiem spowodowało, że dowiedziałam się o trapiącej moje ciało chorobie. Nie chcę teraz pisać jakiej, ale w każdym razie wymagała ona interwencji. Bałam się więc chirurga mimo że wszyscy mówili, że on jest najlepszy w Bydgoszczy. Nie było możliwości, aby coś zepsuł. Miałam po zabiegu chodzić jak nowo narodzona. Rzeczywiście, później okazało się, że to prawda. Tak właśnie po rekonwalescencji wyglądałam i się czułam. Cieszyłam się też, że o moje zdrowie troszczył się człowiek wychowany w Chełmnie. On był nie tylko bardzo dobrym specjalistą, którego wszyscy chwalili. On miał dobrą duszę.

Troszczył się o swoich pacjentów nie tylko na tym poziomie, na którym wymagał tego zawód. Także dbał czysto po ludzku, co było niejednokrotnie ważniejsze dla ludzi.