Depilacja laserem Lightsheer XC

Jak każda kobieta nie znosiłam depilacji, a próbowałam wielu metod. Golarkami można się łatwo zaciąć, woskowanie bardzo mnie bolało. Miałam delikatną skórę, którą łatwo można było podrażnić, a do tego niski próg bólu. Pasta cukrowa działała podobnie, a żele do golenia to strata pieniędzy.

Doskonały laser Lightsheer

laser lightsheer xcNawet epilacja IPL nie było dokładnie tym, co bym chciała. Co prawda skóra była gładka przez dłuższy czas i nie było podrażnień, ale ja chciałam czegoś trwalszego. W końcu odkryłam laser Lightsheer XC. To był dla mnie jak wybawienie. Lightsheer to znana marka produkująca lasery do trwałej depilacji, która ma wiele sprzętów do wyboru. Są lasery o małych głowicach, idealne do depilacji mniejszych obszarów, na przykład twarzy, jak również duże głowice do depilacji nóg i pach. Laser sprawnie usuwa włoski zarówno ciemne, jak i jasne, nawet z opalonej skóry, choć ja się akurat nie opalam. Udałam się do znajomej kosmetyczki na depilację. Sam zabieg nic mnie nie bolał, czułam jedynie lekkie ciepło, ale nie było to nic nieprzyjemnego. Po pierwszej sesji zauważyłam, że włoski odrosły trochę później. Mogłam je golić golarką, ale nie mogłam ich wyrywać, bo włoski muszą być w odpowiedniej fazie wzrostu przed depilacją laserową. Po drugiej serii i trzeciej włoski zaczęły jakby wypadać. Po czwartej i piątej – ostatniej – włoski przestały rosnąć. Moja skóra była idealnie gładka, a ja mogłam zapomnieć o codziennej depilacji golarkami. Byłam z tego powodu bardzo zadowolona.

Tylko depilacja laserowa jest trwałą opcją na usuwanie zbędnego owłosienia. Jeśli ktoś ma problem z woskowaniem czy z depilacją golarkami to na pewno będzie zadowolony z lasera Lightsheer, a opcja XC jest moim zdaniem najlepsza. Odpowiednia kosmetyczka dobrze przeprowadzi zabieg.