Deski z najlepszego drewna

Jestem fanką wykończeń wykonanych z drewna, jednak moim zdaniem wiele jego rodzajów jest zdecydowanie zbyt popularna, abym mogła sobie pozwolić na zastosowanie ich również w swoim domu. Drewno bukowe, czy dębowe chociaż nie jest tanie, możemy znaleźć w bardzo wielu domach oraz lokalach, a ja chciałam czegoś, co pozwoli mi się wyróżnić.

Piękne deski z modrzewia syberyjskiego

modrzew syberyjski warszawaDługo szukałam czegoś, co spełni moje oczekiwania. Przede wszystkim zależało mi na tym, aby drewno na które się zdecyduję w żaden sposób nie było popularne, ponieważ dzięki temu mogłabym się poczuć w swoim domu wyjątkowo. Zdecydowałam się ostatecznie na modrzew syberyjski. Miałam bardzo dużo szczęścia, ponieważ jeżeli chodzi o drewno, jakim jest modrzew syberyjski Warszawa jest miejscem, gdzie jest ono bardzo łatwo dostępne, nawet w dużych ilościach. Znalazłam solidnego dostawcę i okazało się, że cena za metr kwadratowy również jest bardzo dobra, w związku z czym zdecydowałam się na zakup bez namysłu. Drewno to posiada bardzo głęboką barwę, która odróżnia je od innych rodzajów drewna, przynajmniej dla wprawnego oka, takiego jak moje. Dodatkowo jest ono przystosowane zarówno do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego. Modrzew syberyjski ma idealną twardość, aby wykonać z niego zarówno podłogę, jak i zastosować go do różnego rodzaju wykończeń. Krótko mówiąc, był to produkt wprost stworzony dla mnie.

Zakup drewna, jakim jest modrzew syberyjski okazał się doskonałym pomysłem. Dzięki niemu mogę cieszyć się piękną, drewnianą podłogą, której nie znajdę tak łatwo w innym domu, czy też w lokalu. Drewno to jest naprawdę bardzo solidne. Nie niszczy się pod wpływem przesuwania po nim nóżek od krzeseł, nie było śladu nawet, gdy na podłodze rozbiłam ciężką wazę. Jestem bardzo zadowolona.