Dj na wesele na moją uroczystość ślubną

Mój ślub był dla mnie najważniejszym wydarzeniem w życiu. Od kiedy mój chłopak się oświadczył nie myślałam o niczym innym. Chciałam z nim spędzić resztę życia i założyć rodzinę. Ostatecznie musiałam zorganizować całe to wydarzenie. We wszystkim pomagała mi moja rodzin.

Dj i wodzirej na wesele jako alternatywa dla zespołu

wodzirej na weseleCałość miała być na ponad siedemdziesiąt osób. Chcieliśmy zaprosić naszych najbliższych znajomych oraz przyjaciół. Na początku zajęłam się fotografem oraz wyborem sukni. Musiała być doskonała pod każdym względem. Jednak pozostała jeszcze jedna kwestia. Był to odpowiedni wybór muzyka. Naszym rodzinnym miejscem zamieszkania był Śląsk i to tam szukaliśmy. Tradycyjna orkiestra była trochę za droga i musieliśmy poszukać innego rozwiązania. Idealnym pomysłem na obniżenie już dużych wydatków był prawdziwy dj i wodzirej na wesele. W tym celu zaczęłam przeglądać internetowe ogłoszenia. Nie miałam w tym żadnego doświadczenia. Jednak na stronach takich osób pojawiały się filmiki reklamowe i mogłam zobaczyć jak wyglądają ich usługi. Ostatecznie umówiłam się na spotkanie z paroma kandydatami. Idealny dj weselny musiał mieć dobry wygląd, być odpowiedzialny oraz posiadać wszelkie umiejętności. To było dla mnie najważniejsze. Nie poleciłabym takiej ważnej uroczystości byle komu. Ostatecznie najlepszy dj został zatrudniony na moje wesele. Bardzo się stresowałam z tego powodu, ponieważ zależało mi na dobrej organizacji i zabawie naszych gości.

Na dodatek miałam masę innych obowiązków na głowie. Także kwestia limuzyny oraz dekoracji była bardzo poważna. Trzeba było wszędzie dużo wcześniej zadzwonić i uzgodnić. Wesele nie było tak prostą sprawą.