Dostałam pracę w firmie, która wynajmuje namioty

Miałam dzisiaj bardzo dobry dzień. Okazało się, że dostałam prace o którą się starałam. Studiuję zaocznie rachunkowość. Zawsze chciałam być niezależna. Nie chciałam żeby moi rodzice pomagali mi w finansowaniu mojej nauki. Koleżanka powiedziała mi, że w jej okolicy otworzyli nowoczesną firmę, która sprzedaje i wynajmuje namioty. Postanowiłam wysłać tam swoje dokumenty.

Będę wynajmować namioty cateringowe

namioty cateringowe do wynajęciaOkazało się, ze miałam sporo szczęścia i udało mi się dostać tą pracę. Bardzo się cieszyłam. Firma jest nowoczesna i zapewnia bardzo dobre warunki finansowe swoim pracownikom. Od razu dostałam umowę o prace co jest dla mnie ważne. Planuję w przyszłości zakup mieszkania, więc umowa o prace jest niezbędna. Namioty cateringowe do wynajęcia, które będą dostępne w firmie są nowoczesne i przestronne. Mogą być wykorzystywane w trakcie wielu imprez. Będę odpowiedzialna za wszystkie formalności. Na początku pracy będę miała solidne szkolenie. Musze nauczy się pracy na systemie, który jest dostępny w firmie. Jest to dla mnie bardzo ważne stanowisko. To moja pierwsza praca na umowie. Namioty cateringowe do wynajęcia podobno cieszą się sporym zainteresowaniem. Firma ma wielu klientów. Namioty są bardzo doceniane przez klientów na ich wysoką jakość. Namioty cateringowe są produkowane przez firmę, w której będę pracować. Firma poza wynajmem oferuje klientom sprzedaż w kraju a także za granicę.

Już nie mogę się doczekać mojego pierwszego dnia. Zaczynam pełnić swoje obowiązku od poniedziałku. Moje godziny pracy są bardzo dobre. Będę zatrudniona od siódmej do piętnastej. Weekendy mam wolne więc na spokojnie będę mogła chodzić na zajęcia. W pracy będę mogła także przygotowywać się do egzaminów czy innych projektów jak nie będę miała żadnych klientów.