Dostawcze samochody na wynajem

Jeżdżąc po mieście możemy zauważyć, że spora część pojazdów, to auta dostawcze zaopatrujące sklepy i przedsiębiorstwa w całym kraju. Przyglądając się im z bliska, możemy dostrzec, które z nich są firmowe, a które zostały wynajęte.

Czy warto wynajmować samochody dostawcze?

wynajęcie samochodu dostawczego w KrakowieFirmy specjalizujące się w wypożyczaniu samochodów, posiadają sporą bazę aut osobowych i dostawczych dostępnych od ręki. Każdy model jest odpowiednio oznakowany i najczęściej posiada loga wypożyczalni w widocznych miejscach. Wynajęcie samochodu dostawczego w Krakowie nie jest problemem, ponieważ w centrum miasta działa sporo firm świadczących takie usługi. Najczęściej korzystają z nich firmy handlowe, transportowe, lub usługowe, ale zdarzają się klienci indywidualni, którzy auto dostawcze wynajmują na własne potrzeby. Niektóre wypożyczalnie zapewniają dowóz samochodu na wskazane miejsce w określonym terminie i odebranie go po zakończonej usłudze. Dla wymagających klientów, jest możliwość wynajęcia samochodu razem z kierowcą. Większość floty samochodowej stanowią maksymalnie kilkuletnie modele, które są wyposażone w klimatyzację, wspomaganie kierownicy, czy też system kontroli trakcji. Ponadto każde auto zawiera komplet łańcuchów na koła, dwie gaśnice, bogato wyposażoną apteczkę pierwszej pomocy i wbudowany zestaw głośnomówiący. Większość dostawczaków jest napędzanych silnikami Diesla, gdyż mają one największą moc, która jest bardzo potrzebna w takich modelach. Wynajem auta dostawczego jest szczególnie opłacalne na krótki czas.

W krakowskich wypożyczalniach samochodów możemy znaleźć niemalże każdy model auta dostawczego, dzięki czemu klienci mają w czym wybierać. Cena za wynajem jest uzależniona od wybranego modelu auta, jego wyposażenia i okresu na jaki chcemy go wypożyczyć.