Dyskretne zakupy w sklepie internetowym

Zawsze byłam osobą nieśmiałą i nawiązywanie nowych znajomości sprawiało mi trudność. Chłopaka miałam raz i byłam z nim trzy lata, ale nam nie wyszło. Kiedy jednak poznałam Artura, to wiedziałam, że był to mój wymarzony partner. Dzięki niemu znowu znalazłam sens życia i byłam szczęśliwa.

Zakup rajstop erotycznych w sklepie internetowym

rajstopy erotyczne sklep internetowyArtur uwielbiał fikuśną bieliznę, której ja w swojej garderobie nie miałam. Wiele razy próbowałam kupić jakieś rajstopy erotyczne w sklepie, ale za każdym razem zabrakło mi odwagi. Było to dla mnie dość krępujące zwłaszcza jak w sklepie byli inni klienci. Zdecydowałam się więc na zakupy w internecie. Znalazłam sklep z bielizną, który zapewniał dyskretne zakupy a produkty były pakowane w karton, który nie zdradzał, co było jego zawartością. Najlepsze i trwałe rajstopy erotyczne sklep internetowy z Bydgoszczy oferował i tam właśnie zdecydowałam się na zakupy. Arturowi nic nie powiedziałam, ponieważ zamierzałam zrobić mu niespodziankę. Wybrałam sobie trzy pary rajstop erotycznych, żeby mieć na zapas a i dzięki temu koszt wysyłki był mniejszy. Zdecydowałam się na trzy kolory rajstop. Wybrałam czarne, białe i czerwone. Artur właśnie takie kolory lubił a kupowałam przecież te rajstopy, żeby właśnie jemu się podobać. Zakupy w sklepie internetowym zrobiłam bez rejestracji, ale mogłam na bieżąco śledzić status swojego zamówienia. Dostawałam też powiadomienia SMS z informacją o zmianie statusu. Paczka dotarła do mnie dość szybko.

Rajstopy, które kupiłam okazały się jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach w internecie. Kolor czerwieni był soczysty a koronka delikatna. Artur jak zobaczył mnie w tych rajstopach to był zachwycony. Zdziwił się, że zdecydowałam się na taki zakup, bo wiedział, że byłam nieśmiała.