Hotele w Bydgoszczy i szalona impreza firmowa

Niedawno, bo jakieś pół roku temu prezes mojej firmy postanowił, że zorganizuje imprezę integracyjna dla naszej firmy. Wtedy jeszcze nie wiedziałem co to oznacza, ale później się przekonałem, ze imprezy integracyjne są w naszej firmie bardzo szalone.

Wszystkie hotele w Bydgoszczy są niesamowite

Hotele w BydgoszczyPrezes szukał jakieś sale weselne, czy firmy które organizują konferencje mają może jakieś sale do wynajęcia, ale wszystko było strasznie drogie więc zdecydował się zorganizować imprezę w siedzibie firmy. Jak się domyślałem impreza była w największej sali w biurze. To logiczne ponieważ było tam najbardziej przestronnie i nie było problemu z wietrzeniem. Każdy miał sporo miejsca. Miło się zaskoczyłem kiedy zobaczyłem, że catering też jest i wszystko jest poustawiane. Prezes poinformował, że dla dojeżdżających są zorganizowane jakieś noclegi w Bydgoszczy i żeby si e nie martwili bo ie muszą jechać do domu ostatnim autobusem czy pociągiem. hotel bydgoszcz co prawda były dość drogie więc załatwił dwuosobowe pokoje w jednym z bydgoskich akademików. Wracając do imprezy to na początku było bardzo spokojnie wszyscy rozmawiali śmiali się i wygłupiali. Szaleństwo zaczęło się gdy zniknęła czwarta butelka wódki. Nie myślałem że tak to się skończy. Gdy tak rozmawiałem z kolegą usłyszałem jakiś hałas i śmiechy. Okazało się że jeden z pracowników innego działu, którego nie do końca jeszcze kojarzyłem zaczął jeździć na odkurzaczu. Dosłownie wsiadł na odkurzacz i zaczął przemierzać biuro właśnie na nim tak jakby siedział na koniu czy motorze. Wyglądało to bardzo komicznie, niektórzy nawet robili zdjęcia. Jednak przestało nam być do śmiechu jak następnego dnia okazało się że odkurzacz jest zepsuty. Jednak podczas imprezy się tym nie przejmowaliśmy.

Później wylądowaliśmy w klubie w mieście, ale po takim śmiechu, ze szkoda gadać. Tym sposobem impreza skończyła się o 6 nad ranem, kiedy już każdy z nas trafił bezpiecznie do domu.