Idealne zdjęcia ze ślubu

Czy fotografia ślubna może być równie romantyczna na Śląsku co np. na Mazurach? Zieleń wydaje się bardziej urokliwa niż wielkomiejska przestrzeń, ale nic bardziej mylnego. Wystarczą odpowiednie dodatki, np. zieleń do surowych odcieni budynków doda szczypty nonszalancji i szyku. Mniej często znaczy więcej. Mogą też być barwy jesieni czy inny festiwal kolorów i dodatków.

Zdjęcia ślubne w każdym stylu

Zdjęcia ślubne ŚląskRomantyzmu nadadzą też odpowiednie fryzury i biżuteria. Wnętrze można udekorować na styl moulin rouge czy boho. Idealnym rozwiązaniem są też upodobnienia Pary Młodej do znanych aktorów Hollywood. Ślubną inspiracją do niesympatycznej szarości mogą być maski weneckie czy świteziankowe polne bukiety. Nie tylko szata zdobi człowieka. Miłym dodatkiem są też balony, kojarzące się z podróżowaniem, dziecięcą radością i odkrywaniem czegoś nowego. W końcu Młoda Para chce gdzieś pojechać. Hitem mogą być też zdjęcia ślubne Śląsk z zespołem muzycznym, ale to już droższa wersja, wersja dla wymagających. Dobrze, jeśli Młoda Para pochodzi ze Śląska, wtedy łatwiej się jest odnaleźć w takich klimatach, a zwłaszcza jeśli lubi muzykę regionu. Można się wtedy pokazać z zupełnie innej strony. Inspiracją do zdjęć ślubnych mogą być też pasje Młodej Pary czy zainteresowania z obszarów pracowniczych. Takie pamiątki są równie dobre co filmy. Można też podarować takie pamiątki Rodzicom. Doskonałym uzupełnieniem wybranego stylu mogą być też zaproszenia dla gości z jakimś podobnym akcentem, rysunkiem czy zaczerpniętym wprost z natury, np. regionalnym jak jarzębinowe koraliki.

Pochodzenie i tradycja ma znaczenie, zwłaszcza w odbiorze gości, tym bardziej jak goście są z innych regionów czy krajów. Kultura danego obszaru jest niepowtarzalna. Młoda Para powinna o tych inspiracjach pomyśleć przy okazji nie tylko zdjęć ślubnych.