Ile kosztuje ozonowanie pomieszczeń?

Ozonowanie jest metodą odkażania, która aktualnie cieszy się największą popularnością. Jest tak, ponieważ jest szybka i da się ją zastosować w każdych warunkach. Jednak przede wszystkim jest skuteczna i zabija 99,9% wirusów oraz bakterii.

Skuteczne odkażanie pomieszczeń

ozonowanie pomieszczeń krakówOzon jest gazem, naturalnie występującym w naszej atmosferze i wykazującym silne właściwości utleniające. Mówiąc prostszym językiem oznacza to iż ma właściwości biobójcze, aseptyczne i odkażające. Co ważne, w tej metodzie dezynfekcji wykorzystywany jest wyłącznie ten gaz, bez żadnych domieszek. Ozonowanie jest tanie, ponieważ jedyny koszt jaki generuje to tak naprawdę zużycie prądu przez jego generator, który i tak jest z reguły mocno oszczędnym uszkodzeniem. Ta metoda odkażania znajduje zastosowanie w domach, mieszkaniach, pomieszczeniach gospodarczych, a także w samochodach. Jednakże w dobie pandemii są nią zainteresowane głównie osoby, które chcą odkażać zamieszkiwane przez siebie pomieszczenia. Jeżeli i my chcemy zdecydować się na ozonowanie pomieszczeń Kraków to miasto, gdzie mamy do wyboru usługi kilkunastu specjalistów. Oferują oni kompleksowe i niedrogie usługi, bowiem koszt średniej wielkości mieszkania to zazwyczaj nie więcej niż 150-200 złotych. Zabieg ozonowania, oprócz tego, że eliminuje wszelkie mikroorganizmy, eliminuje wszelkie, nawet najbardziej intensywne zapachy, nawet te odzwierzęce i mające źródło w paleniu tytoniu. Doskonale nadaje się także do odgrzybiania pomieszczeń, ale w tym przypadku zabieg trzeba powtarzać kilka razy.

Nasze domy i mieszkania są siedliskiem wirusów, bakterii, wolnych rodników, alergenów i cząsteczek różnych zanieczyszczeń. Nie pozbędziemy się ich inaczej, jak drogą specjalistycznej dezynfekcji, która w obecnych czasach, może okazać się sposobem na zachowanie zdrowia, a nawet życia.