Kancelaria prawna i wygrana sprawa

Zawsze wracam z pracy tą samą drogą. Chodzę na pieszo, ponieważ moje mieszkanie znajduje się dosłownie kilka ulic dalej. Oczywiście bywa ciemno i światło latarni nie dobiega w pewne miejsca.

Dobrze mieć zaufanego prawnika

Kancelaria prawnaNiestety podczas pewnego powrotu z nocnego dyżuru poczułam nagłe szarpnięcie. Okazało się, że złodziej ukradł mi torebkę, a potem przewrócił na chodnik. To był dla mnie wielki szok, ponieważ wcześniej nie zdarzyło mi się nic podobnego. Na szczęście szybko obok mnie pojawiła się starsza kobieta, która widziała cała sytuację z okna. Pożyczyła mi telefon, a ja dzięki pomocy męża dostałam się do domu. Oczywiście stwierdziłam, że nie mogę tego tak zostawić i po zablokowaniu kart kredytowych pojechałam zgłosić całą sprawę na policję. Oczywiście moim świadkiem została starsza pani, która udzieliła mi pomocy. Bardzo mili funkcjonariusze zajęli się moją sprawą i po dwóch dniach zadzwonił do mnie telefon, że odnaleziono przestępcę. Wtedy jedyną moją pomocą okazał się prawnik, który współpracował z naszą rodziną od kilku lat. Wiedziałam, że chciałam aby sprawiedliwości stało się zadość. Na rozmowie mój adwokat powiedział, że wszystko zarejestrował monitoring i ten złodziej obrabował jeszcze dwie inne młode kobiety. Byłam bardzo szczęśliwa, ponieważ moja sprawdzona kancelaria prawnicza Rzeszów była równie zdeterminowana aby złapać przestępcę.

 

Na szczęście proces był tylko kwestią formalności. Moja kancelaria adwokacka przewidziała jak to się wszystko skończy i miała zupełną rację. Inne kobiety tak samo jak ja cieszyły się z przebiegu sytuacji.

W wygraniu procesu pomogła mi Kancelaria JLS Rzeszów