Klocki lego ninjago, czyli na spotkanie z przygodą

Myślę, że najlepsze klocki, jakie teraz są na rynku to te klocki lego ninjago. Podoba mi się przygoda, jaką z sobą niosą. Kojarzą się z wielkimi przeżyciami na bezludnej wyspie i na bezmiarze wód.

Klocki lego ninjago są bardzo ciekawą rozrywką dla dzieci

legoKojarzą się z piratami i innymi strasznymi ludźmi, których będzie trzeba pokonać. Zawsze marzyłem, aby syn takie właśnie bitwy i przygody ze mną przeżywał. Kupiłem mu więc klocki lego ninjago. Był zachwycony, najbardziej tym, że tata spędza z nim czas w ciekawy sposób. Najpierw budowaliśmy jakieś wyspy, statki i dokładaliśmy jakieś nieklockowe elementy, aby tworzyły rozległe tereny do zabawy. Potem, kiedy już wszystko stało jak należy, rozpoczynaliśmy właściwą przygodę. Mały zawsze na to czekał z największą niecierpliwością. Z rozrzewnieniem wspominam tamte czasy, ponieważ ma on dzisiaj piętnaście lat i już nie chce się bawić z ojcem. Teraz mogę co najwyżej sponsorować córce klocki lego friends i bawić się z nią w kupowanie różnych rzeczy albo podróżowanie autobusikiem. Niestety klocki lego dla dziewczynek to bardziej zabawka dla mam z córkami, bo jak wiadomo mężczyźni muszą przeżywać mocniejsze wrażenia. Ja z wielką radością zawsze bawiłem się z moim synkiem. Dzisiaj on nadal potrafi sobie kupić klocki lego technic i wtedy, kiedy nie patrzy to mu je podbieram do zabawy. Dzisiaj bowiem się obraża, kiedy mu ojciec grzebie w jego rzeczach. Nie dziwię się, na to samo się kiedyś denerwowałem.

W każdym razie cieszę się, że przez długie lata mogłem synowi towarzyszyć i przeżywać z nim w przygodach. Teraz troszkę się od siebie w tym sensie oddaliliśmy, ale nadal służę mu pomocą i radą.