Kolczyki jako prezent na chrzest

 

Niedawno dowiedziałam się, że moja kuzynka jest w ciąży. Oczywiście była to dla mnie wspaniała wiadomość i od razu postanowiłam udać się niej i jej pogratulować. Wtedy też wspomniała coś o tym, że to właśnie ja będę matką chrzestną.

Zakup złotych kolczyków na prezent dla dziecka

kolczyki złote dla dzieciNie wzięłam wtedy tego na poważnie. Bo jednak kuzynka ma siostrę czyli osobę dla siebie bliższą. Gdy dziecko się już urodziło to jednak kuzynka odwiedziła mnie i spytała czy zostanę matką chrzestną. Oczywiście od razu zgodziłam się bo uważam, że jest to wielkie wyróżnienie. Zastanawiałam się tylko co bym mogła kupić z okazji chrztu dla jej córki. I doszłam do wniosku, że kupię jej coś z biżuterii a do tego dam pieniądze żeby sami mogli zadecydować co dla ich dziecka jest najbardziej potrzebne. Zastanawiałam się nad złotym łańcuszkiem. Jednak koleżanka z pracy powiedziała mi, że teraz są bardzo ładne kolczyki złote dla dzieci, które będzie mogła nosić nawet niedługo. Stwierdziłam, że muszę zobaczyć o czym ona mówi. I okazało się, że są urocze kolczyki ze złota z różnymi zabawnymi dodatkami. Są małe i po prostu śliczne. Doszłam do wniosku, ze chyba one będą bardziej odpowiednie dla dziecka. Nie chciałam przecież żeby było to coś poważnego. Te kolczyki zdecydowałam się zamówić przez internet. Koleżanka opowiadała mi, że ona też tam kupowała i było tam po prostu duo taniej. A po co przepłacać skoro nie trzeba. Kolczyki dostałam bardzo szybko. N ie mogłam się na nie wprost napatrzeć.

Cieszyłam się bardzo, że zdecydowałam się na taki prezent. Gdy moja kuzynka je zobaczyła to powiedziała, że nie mogłam wybrać niczego lepszego. Jej zdaniem był to najładniejszy prezent. Zresztą moim zdaniem też. Myślę, że na jakieś urodziny kupić coś jeszcze z tego samego sklepu internetowego.