Kolorowe sukienki poprawiają nastrój

Dzięki mojej przyjaciółce przekonałam się do sukienek, kiedy zobaczyłam jakie wrażenie robią na facetach. Gdy ubierałam dres to mogłabym być niewiadomo jaką pięknością, a mężczyźnie nie zwróciliby na mnie uwagi. Jednak w sukience kobiety mają w sobie siłę, której płeć przeciwna nie jest w stanie się oprzeć. Można powiedzieć, że to taka niewidzialna nasza broń.

Za co lubię sukienki etniczne?

sukienka we wzory etniczneW życiu osobistym cenię sobie oryginalność i lubię wyróżniać się z tłumu, dlatego sukienka we wzory etniczne bardzo przypadła mi do gustu. Wzory są trudne do podrobienia, więc sukienka jest inna. Te wzory przypominają mi wolność i indywidualizm, przez co identyfikuję się z nimi. Kiedy założyłam jedną z moich nowych sukienek, zobaczyłam zachwyt w oczach mojego chłopaka. Poczułam się wtedy kobieco i atrakcyjnie. Przez tą sytuację wiedziałam, że będę częściej nosiła sukienki we wzory etniczne. Planowałam także wybrać się z Katarzyną na zakupy w najbliższym czasie. Czasem jestem osobą niezdarną, dlatego ważne jest dla mnie, żeby na ubraniach w razie ewentualnej wpadki nie było widać niechcianych plam. Wiadomo jak to wpływa na naszą pewność siebie. Kolejnym atutem tych sukienek są intensywne kolory, dzięki czemu idealnie się w nich czuję nawet w szare i ponure dni, gdyż czuję się jakby otoczenie nabierało barw, które noszę na sobie. Cena sukienki we wzory etniczne wcale nie jest wysoka, jak mogłoby się wydawać, a podczas wyprzedaży można ją dostać za jeszcze mniejszą kwotę.

Nie rozumiem dlaczego ludzie boją się zakładać kolorowe ubrania czy też sukienki we wzory etniczne. W końcu nikt z nas nie lubi być pomijany, ani ignorowany. Pewność siebie jest ważnym atutem w życiu każdego człowieka. Pozwala nam zdobywać cele i przełamywać się w kłopotliwych dla nas sytuacjach. Szczególnie trudne jest to będąc kobietą, gdyż niekiedy nasze kompleksy biorą górę.