Komfortowy bus z Belgii do Polski w ofercie jednej z firm

Trans Bus oferuje podróż przez cztery państwa. Posiada busy z polski do niemiec, busy do Holandii z Olsztyna, czy także busy z Belgii do Polski. Trans bus zapewnia punktualność oraz bezpieczeństwo. Busy do Niemiec posiadają wszystkie wymogi bezpieczeństwa or komfortu. Między innymi bardzo wygodnie fotele, bardzo jasne oświetlenie które pomoże czytać nam lektury. Nawet nagłośnienie.

Posiłek w cenie przejazdu busem z Belgii do Polski

bus z Belgii do PolskiNowością, której nie oferuje każdy jest to, że w cenę biletu jest również wliczony obiad. Bardzo często firma oferuje promocje szczególnie dla osób które bardzo często korzystają z ich usług oraz nawet dla grup zorganizowanych? Może to być również aż do 20 procent. Trans bus oferują doświadczonych kierowców, którzy przychodzą do pracy wyspany i wypoczęci. Można się z tą firmą kontaktować przez telefon oraz email. Albo odwiedzić siedzibę firmy, która znajduje się w orchowie na ulicy topolowej. Telefon to +48667268535 oraz +48697766850. Transport jest jedynie możliwy na kilku województwach a dokładnie wielkopolski , kujawsko–pomorski oraz lubuski. Nie ma ograniczenia ilości pasażerów, gdyż firma posiada aż trzy autobusy do wyboru. Volkswagen transportera T5, Audi A8 oraz Neoplan.

Te autobusy posiadają oczywiście klimatyzację oraz nawet ogrzewanie dlatego zawsze temperatura jest zawsze odpowiednia. Siedzenia są wykonane jak typowo siedzenia w samolocie. A to oznacza że to będzie bardzo wygodna podróż. Najciekawsza funkcja w tych busach jest możliwość oglądnięcia filmów. To na prawdę odciąga myśli od podróży. Ważne jest również to, że każdy pasażer może sam regulować światło oraz głośność według swoich potrzeb. Busy do Niemiec są na prawdę bardzo wygodne.