Liczy się pomysł!

Jeszcze kilka lat temu nikt nie słyszał o fotobudkach w naszym kraju. Wiadomo, że coś takiego było, bo można było obejrzeć to na kasecie VHS w amerykańskim filmie, jak para robi sobie zdjęcie, a ono od razu wypada.

Fotobudka to innowacyjne podejście do rozrywki

fotobudka KrakówMagia! Ostatnimi jednak czasy narastająca popularność portali społecznościowych, coraz większa popularność jakiś tam zdjęć powoduje, że inwencja ludzka zaczyna brać górę i ktoś wymyślił takie urządzenie jak fotobudka Kraków. Może nie wymyślił, ale odmienił i spojrzał na temat świeżo. Zadał sobie pytanie, gdzie można byłoby wykorzystywać takie budki, żeby zarabiały trochę więcej niż tylko na dworcach kolejowych. A więc tam, gdzie jedna osoba organizuje przyjęcie, a reszta tylko korzysta. Jakie więc to są miejsca? Festyny, wesela, urodziny, komunie. Najczęściej słyszy się że jest fotobudka na wesele, jednak wbrew temu co właśnie się słyszy bardzo często wykorzystywana jest on na komuniach. Ludzi mają przesadną potrzebę organizowania na swoich imprezach tysiąca różnych atrakcji, co często nic nie daje, tylko on sam wyda więcej pieniędzy, jednak na tym właśnie bazował autor. Jak widać ciągle najważniejszym jest znalezienie odpowiedniego zastosowania danej technologii. Tak więc ktoś wymyślił, że wrzucanie pojedynczych monet na dworcu nie jest tak opłacalne jak jednorazowa opłata za całość. I wydaje mi się, że rzeczywiście tak jest.

Ponieważ na weselach bardzo się przyjęły fotobudki, a jednak w naszym kraju nie ma jakieś natłoku ich w miejscach publicznych. Może znajdziemy je w galeriach, ale nigdzie więcej.