Materac dla psa i wizyta czworonoga w szkole w celach edukacyjnych

Od kilku lat jestem hodowcą psów. Wybraną przeze mnie rasą jest labrador. Pewnego dnia stwierdziłem, że warto zacząć udzielać się charytatywnie. Moje zwierzęta były bardzo stabilne i nie zrobiłyby nikomu żadnej krzywdy.

Materac dla psa ze zbiórki charytatywnej

materac dla psaPewnego dnia dostałem zaproszenie od fundacji, która organizuje akcje w naszym mieście. Zaproponowano nam wizytę w przedszkolu. Bardzo się ucieszyłem, ponieważ kontakt ze zwierzętami jest nie zwykle pouczający. Według mnie warto w takich skorzystać z okazji. Miałem materac dla psa w samochodzie dzięki czemu transport był o wiele bardziej wygodny. Więc z tym nie było żadnego problemu. Na dodatek w szkole naszym zadaniem miało być zachęcenie młodzieży do angażowania się w pomoc charytatywną dla schroniska. Tam nawet jedno legowisko dla kota oraz puszka karmy jest na wagę złota. Tym razem naszym celem była najmłodsza klasa. Pani dyrektor udostępniła nam większą salę w której mogliśmy rozłożyć swoje rzeczy. Ja posłanie dla psa położyłem za biurkiem. Podczas naszego edukacyjnego spotkania opowiadałem jak należy się zajmować pupilami i czego potrzebują. Na dodatek mówiłem jak należy reagować w przypadku znalezienia takiego czworonoga. Wszystkiemu towarzyszyło oczywiście głaskanie oraz przytulanie mojego pupila. On był z tego powodu bardzo zadowolony.

Ostatecznie wszystko zakończyło się zbiórką. Dzięki temu szkoła nabyła koce oraz jedno spore legowisko dla psa i przekazała na cele charytatywne. Było to nie zwykle pouczające spotkanie i można było wiele z tego wynieść.