Minus prowadzenia sklepu z krzesłami nowy styl

Prowadzenie własnego sklepu w centrum miasta dla wielu ludzi jest czymś, do czego dążą przez długi czas myśląc, że to takie fajne i przyjemne. Ponieważ sam miałem okazję prowadzić coś takiego, muszę ostudzić zapał – nie różni się to niczym od pracy na etacie.

Krzesła nowy styl są popularne

krzesła nowy stylMa to swoje plusy i minusy względem normalnej pracy – w moim sklepie można było kupić wózki osiatkowane, oraz różnego rodzaju nowoczesne krzesła. Ruch był jak na tego rodzaju asortyment całkiem spory – największą popularnością cieszyły się solidnie wykonane krzesła nowy styl, na drugim miejscu chętnie zamawiane przez specjalistów z branży medycznej krzesła typu worker. Do czego zmierzam – sprzedając krzesła właściwie przychodziłem do pracy każdego dnia dokładnie tak samo, jak gdybym pracował na etacie, ale co gorsza – nie miałem możliwości, by wziąć sobie zwolnienie, urlop czy chorobowe. W momencie, w którym bym się rozchorował, nie miałem nikogo, kto zamiast mnie poprowadziłby mój sklep z krzesłami i wózkami osiatkowanymi. Oczywiście moja żona była w miarę możliwości pomocna, ale niestety nie za bardzo znała się na specjalistycznych krzesłach i wózkach, w związku z czym nie chciała spędzać tam zbyt wiele czasu. Uczyła się co prawda i po jakimś czasie potrafiła już rozpoznać krzesła werek od krzeseł worker, ale mimo wszystko pozostawała jeszcze inna bariera – ona też miała swoją pracę, z której nie mogła się zwolnić na tydzień bo ja zachorowałem. Czas prowadzenia przeze mnie sklepu z krzesłami był czasem, w którym najbardziej dbałem o swoje zdrowie w całym moim życiu. Wiedziałem, że każde drobne potknięcie będzie miało katastrofalne skutki dla moich wyników finansowych na koniec miesiąca.

Gdy postanowiłem zrezygnować z prowadzenia biznesu od razu poczułem ulgę i koniec presji – wreszcie mogłem się rozchorować bez katastrofalnych konsekwencji finansowych.