Musiałam zorganizować konferencje na mazurach

Pracuję w firmie zajmującej się sprzedażą różnych produktów z branży urodowej. Jestem przedstawicielem handlowym, więc muszę często podróżować nie tylko po całym kraju, ale również jeżdżę na wyjazdy zagraniczne.

Konferencja na mazurach jest przyjemniejszą częścią pracy

HotelMuszę być cały czas na bieżąco z najnowszymi trendami, żeby oferować naszym klientom najlepsze wyroby. Ostatnio mój szef powiedział, że muszę zorganizować konferencje na mazurach dla naszych kontrahentów. Mamy się wszyscy spotkać i omówić na konferencjach nowe strategie rozwojowe, nowe kontrakty, nowe możliwości. Nigdy wcześniej nie organizowałam takich konferencji, choć w nich uczestniczyłam. Nasza ostatnia konferencja odbywała się w Mrągowie, więc pomyślałam, ze to dobre miejsce. Hotel był tam bardzo dobry, w restauracji jedzenie też było niczego sobie, a w dodatku w hotelu było spa, więc od razu mogliśmy się zapoznać także z tym, co oni mają w swojej ofercie i ewentualnie wejść z nimi we współpracę. Takie spa to bardzo dobre miejsce dla nas, ponieważ muszą mieć zawsze najnowsze rozwiązania i kupują dużo kosmetyków, więc dobrze jest wchodzić z nimi we współpracę. Sami oferujemy już kilku takim salonom swoje usługi. Jednak konferencja była najważniejsza. Zdecydowałam się właśnie na wspomniany hotel i to była dobra decyzja. Takie konferencje na mazurach były dla nas bardzo korzystne. Zarówno mój szef, jak i nasi klienci byli z nich bardzo zadowoleni. Udało się nam podpisać kilak długotrwałych umów, przez co nasza firma na pewno sporo zyska.

Cieszę się, zę wszystko mi się udało, przełożony był zadowolony. Być może następne konferencje na mazurach też ja będę organizowała.