Najnowsza generacja firmy parrot.

Dron z kamerą to najlepsze rozwiązanie chyba dla każdego . Kto nie lubi sterować samochodziki czy samolotami?? Drony to jeszcze lepsza zabawa. Szczególne ze na dodatek robi jeszcze zdjęcia lub nawet nagrywa filmy. Mogą monitorować nasze najważniejsze dla nas momenty jak oświadczyny czy ślub. Albo można komuś zrobić niespodziankę i nagrać dla niego film niespodziankę.

Gdzie znajdziemy sklep z dronami?

dronNa pewno każdy byłby zadowolony z takiego prezentu. Wracając do dronów. Najnowocześniejszym dronem jest Bebop drone. Każda jego część jest nowocześniejsze bardziej przydatna niż we wcześniejszych urządzeniach. Na przykład komputer pokładowy czy nawet procesor który ma aż poczwórny rdzeń. Posiada aż dwie anteny wi-fi. Drony walkera f210 3d dzięki tej funkcji mają znacznie lepszy zasięg i nie tracą połączenia nawet jeśli jest on za daleko. Dron ten ma mnóstwo przeróżnych funkcji które cieszą jego użytkowników. Posiada nawet stabilizację obrazu. Quadrocopter może wykonywać przeróżne manewry i tak nagrywany przez nad film czy robione zdjęcie będzie zrobione w najwyższej jakości. Warto wydać troszkę więcej aby zakupić lepszej jakości sprzęt ten akurat jest również wyposażony w ochronę przed kurzem czy nawet przed wodą. Nie jest mu nawet straszny deszcz.

Tego oto drona również można sterować dzięki aplikacji która można ściągnąć na nas telefon lub tablet. Na tej oto aplikacji możemy wykonywać przeróżne triki. Mamy mnóstwo funkcji, które możemy zmieniać. Najciekawsza funkcja jest przycisk wróć do domu. Przy którym dron powraca tam skąd był. Jest specjalny sklep z dronami można je zakupić .