Napisy na ścianę sposobem na nowy wizerunek

W mojej rodzinie jestem jedyną kobietą. Razem z mężem mamy aż czwórkę synów. Nasi chłopcy są już coraz starsi i niestety w domu jest coraz mniej miejsca.

Jak napisy na ścianę zmienią pomieszczenie?

napisy na ścianę

Ostatnio wpadłam więc na pomysł, żeby wyczyścić starą i nieużywaną od lat piwnicę i zamienić ją na taki pokoik do gier, gdzie chłopcy będą mogli przenieść wszystkie swoje konsole, gry i inne duperele na które brakuje miejsca w domu. Chłopcom oczywiście pomysł się spodobał i ochoczo zabrali się do oczyszczania piwnicy. Większość rzeczy wyrzuciliśmy a część przenieśliśmy do sąsiedniej piwnicy. Na szczęście piwnica nie wymagała osuszania więc wystarczyło położyć tylko panele na podłogę i pomalować ściany. Panele położył mąż a ja miałam się zająć malowaniem. Chciałam, żeby te ściany nie były zupełnie jednobarwne i zamierzałam umieścić nowoczesne napisy na ścianę. Niestety wszystkie szablony do malowania jakie znalazłam miały nieciekawe hasła, żadne nie pasowało do chłopców a tym bardziej do tego rodzaju pokoju. Postanowiłam więc zastąpić napisy na ścianę jakimiś obrazkami. Tu wybór był ogromny. Niektóre szablony malarskie były typowo tematyczne, inne miały zupełnie neutralne, abstrakcyjne wzory. Ostatecznie szablony na ścianę wybrali chłopcy. Mi zresztą również spodobał się ich wybór. Ściany pomalowane były na ciemny granat a obrazy z szablonów malarskich miały kolor biały. To ślicznie ze sobą kontrastowało. Do pomieszczenia wstawiliśmy jeszcze mały piecyk, dwa niewielkie biurka i kanapę. Resztę chłopcy mieli urządzić sobie sami.

Dostawili jeszcze jeden regał na gry i w ten sposób pokój zabaw funkcjonuje już drugi rok. Myślałam, że w końcu im się znudzi ale póki co spędzają tam cały swój wolny czas.