Nowatorskie firmy także potrzebują kopert c6

Wyobraźnię rozpala Google: historia firmy założonej w garażu przez studentów, której wycena giełdowa sięga obecnie dziesiątek miliardów dolarów. Z rodzimego podwórka przykład daje nasza-klasa, warta kilkanaście milionów złotych. Jak to się dzieje?

Koperta c6 potrzebne w biznesie

koperta c6Najpierw ktoś rzuca hasło „A może byśmy otworzyli taki nowy portal gdyby tak przez komórkę można było… ‘. Pojawia się pomysł, idea. Za chwilę z kąta odzywa się jakiś sceptyk: ‘Ludzie, na to potrzeba co najmniej pół miliona zielonych. A skąd my weźmiemy pół miliona? Na dobre pomysły czekają miliony złotych. Naprawdę. Specjaliści twierdzą, że obecnie łatwiej jest o milion złotych w gotówce niż o dobry pomysł. Dróg do zdobycia kapitału jest kilka. Można wziąć udział w konkursie. Jest ich coraz więcej, organizują je zarówno prywatni inwestorzy, jak i instytucje państwowe. Wielu młodych ludzi uważa, że wystarczy założyć serwis społecznościowy, żeby odnieść sukces. Temperaturę podgrzewa październikowa transakcja, w której Microsoft zapłacił 240 milionów dolarów za niespełna 1,6 proc. udziałów w serwisie społecznościowym Facebook. Oznacza to, że wartość całego portalu jest szacowana na ok. 15 mld dolarów! Program Operacyjny Kapitał Ludzki jest również szansą na rozwijanie wiedzy poprzez studia podyplomowe oraz na podnoszenie i uzupełnianie kwalifikacji lub przekwalifikowanie zawodowe za pomocą szkoleń i kursów. W ramach programu istnieje wiele możliwości na zaspokojenie naszego pędu do wiedzy. Każdy nowy biznes potrzebuje segregatory, koperta c6, koperty bąbelkowe, koperta b5, papier do plotera. Zafascynowała mnie historia znajomego, który próbował wdrożyć system online dla szkół. Co prawda to przedsięwzięcie nie zakończyło się sukcesem, ale zwróciło moją uwagę na potęgę Internetu. Tak powstał pomysł, by pójść tym tropem i stworzyć system rekrutacji online.

Prace nad pierwszą odsłoną portalu rozpoczęły się trzy dni później. Po kilku miesiącach zdaliśmy sobie sprawę z tego, iż idea bynajmniej nie była nowa, i że istniały już portale, zajmujące się tym samym. Postanowiliśmy zatem poszukać innej niszy.