Nowoczesne badanie usg

Jako przyszła mama, staram się odżywiać jak najlepiej i dbać o moje rozwijające się w brzuchu dziecko. Uczęszczam również regularnie na stosowne badania lekarskie, z których zdecydowanie najczęściej zlecane jest badanie usg, gdyż daje ono obraz mojego dziecka z wnętrza brzucha. Kiedyś nie rozróżniałam kształtu mojego dziecka na wydrukach, na szczęście od pewnego czasu się to zmieniło.

Najlepsze badania usg w technologii 3D

usg 3d poznańPrzede wszystkim, dziś badania usg nie muszą być już wykonywane jako czarno-białe obrazy w 2d. Dzięki nowoczesnej technologii usg 3d Poznań jest usługą ogólnodostępną. Muszę przyznać, że procedury przy wykonywaniu badania oraz same badanie praktycznie niczym się nie różnią, w związku z czym nie wiążą się dla mnie z żadnym dyskomfortem. Jak się okazuje różni tylko i wyłącznie jakość sprzętu stosowanego przy wykonywaniu badania oraz obraz. Dzięki temu mogłam zobaczyć twarz, skórę i wszystkie szczegóły wyglądu mojego dziecka. Muszę przyznać, że było to niezapomniane i zachwycające przeżycie. Dzięki temu poczułam się jeszcze bardziej związana z moim maleństwem i nawet przestałam bać się panicznie porodu, ponieważ wiedziałam, że tylko to dzieli mnie od przytulenia mojej pociechy. Muszę przyznać, że obraz był naprawdę wysokiej jakości a dzięki najlepszej jakości wydrukom miałam pierwsze zdjęcia swojego dziecka, które od tamtego czasu noszę zawsze przy sobie, przypominając sobie tę magiczną chwilę.

Decydując się na badanie usg, każda przyszła mama powinna postarać się o usg w technologii 3d. Dzięki temu obraz dziecka przestanie być serią nic nie znaczących dla niewprawnego oka plan, zamiast tego stanie pięknym zdjęciem dziecka z wnętrza brzucha, pierwszym zdjęciem pociechy, która za jakiś czas ma przyjść na świat.