Nowy mikser dla dj na wesele

Był piękny, słoneczny, lipcowy dzień. W moim pięknym mieście Gdańsku pracuje jako dj. Mam paru znajomych, którzy pasjonują się muzyką tak samo jak ja.

Dj na wesele z Trójmiasta to mój znajomy

dj na weseleJeden z nich został ostatnio zatrudniony jako dj na wesele-trójmiasto u bardzo zamożnej rodziny i zarobił sporo pieniędzy. Inny z nich jest djem w klubach i masowych imprezach. Jednak wracając do tematu ostatnio miałem problemy z moim mikserem i musiałem się go niestety pozbyć, a dj bez miksera jest jak bez ręki. Najpierw szukałem nowego miksera w internecie, jednak po przemyśleniu tego nie chciałem jej zamawiać. Jest to bardzo czuły sprzęt, wiec jeżeli w trakcie przewożenia by się uszkodził bym musiał go odesłać i zamówić kolejny a nie miałem na to czasu, ponieważ jutro miałem zlecenie w innym mieście należącym do trójmiasta. Poszedłem więc na zakupy, w moim mieście jest kilka sklepów muzycznych, więc obszedłem je wszystkie. Wybrałem odpowiedni dopiero w ostatnim miejscu. Był to najnowszy model znanej firmy produkującej miksery. Był bardzo drogi, jednak wart swojej ceny, wiedziałem, ze szybko mi się zwróci ten zakup. Zachwycony nowym zakupem poszedłem do garażu obok mojego domu i podpiąłem wszystkie konieczne rzeczy. Był to sprzęt jak z moich snów. Po wypróbowaniu i nauczeniu się wszystkich funkcji byłem gotowy do wyjazdu na zlecenie. Był to jeden z najbardziej znanych klubów w sąsiednim mieście. Dotarłem na miejsce i podpiąłem cały swój sprzęt.

Wieczorem kiedy tłumy ludzi ustawił się przede mną, zaczęliśmy imprezę. Miksowałem muzykę do białego rana, myślę że wszystkim bardzo się podobało, bo do samego końca parkiet był praktycznie pełen ludzi.