Nowy sklep z materiałami – parapety podlaskie

Dobra informacja dla wszystkich mieszkańców Białegostoku, którzy poszukują pracy lub chcieliby zmienić dotychczasową oraz dla osób, które w najbliższym czasie będą urządzały dom lub mieszkanie.

Różne parapety podlaskie

parapety podlaskieJak udało nam się dowiedzieć to właśnie w Białymstoku powstanie kolejny oddział jednego z najpopularniejszych sieciowych producentów takich elementów wyposażenia wnętrz jak między innymi drzwi, panele podłogowe, panele pcv oraz parapety podlaskie wykonane z różnych tworzyw. Decyzja o tym, iż sklep powstanie właśnie w Białymstoku zapadła już kilka miesięcy temu, od tego czasu cały czas trwały przygotowania do wielkiego otwarcia, które ma się odbyć na początku przyszłego miesiąca. To dobra wiadomość zwłaszcza dla osób poszukujących pracy, a jak wiadomo Białystok jest miastem w którym bezrobocie jest na wysokim poziomie. Z tego co udało się nam dowiedzieć właśnie rozpoczyna się proces rekrutacyjny pracowników, początkowo zatrudnionych ma zostać około dwudziestu pięciu osób. Wśród zatrudnionych mają się znaleźć osoby, które zajmować się będą obsługą klientów w sklepie oraz kilku montażystów, gdyż sklep oferuje również usługę montażu sprzedawanych przez siebie produktów. Jak zapewniają jednak przedstawiciele sieci sklepów docelowo zatrudnionych ma zostać około pięćdziesięciu osób, które również zajmować się będą obsługą klientów oraz montażem.

Otwarcie sklepu to dobra informacja także dla wszystkich osób, które w najbliższym czasie planują remont w swoim domu czy mieszkaniu, gdyż produkty sprzedawane w sklepie cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów. Doceniane są także za stosunek ceny do jakości, gdyż jak wykazały także testy są nie niezwykle wytrzymałe.