O czym nie zapomnieć szykując się do ślubu?

dwOrganizacja ślubu i wesela to zajęcie z pewnością pracochłonne, a niekiedy i bardzo stresujące. Wciąż zastanawiamy się czy aby na pewno pamiętaliśmy o wszystkich istotnych kwestiach, które decydują o tym by ślub nazwać mianem udanego. Dlatego warto jest przygotować listę z wszystkimi istotnymi sprawunkami, co powinno się na niej znaleźć?

Auto do ślubu jakie mamy opcje?

zabytkowe auto do ślubu z ToruniaMyśląc o przygotowaniach ślubnych zwykle skupiamy się tylko na sprawach takich jak ustalenie terminu, wybór sali, muzyki oraz fotografa, a także sukni ślubnej i odzienia dla Pana Młodego. W całym zabieganiu i stresenie, często zapominamy o tak istonym zagadnieniu jakim jest dojazd na miejsce zaślub i wesela. Gro osób decyduje się na przystrojenie własnego auta i pojechanie nim do kościoła czy urzędu. Jednakże z pewnością dużo bardziej ekstrawaganckim rozwiązaniem będzie wynajem auta lub motocyklu na przykład zabytkowego. Obecnie na rynku w wielu większych miastach typu Katowice, Toruń czy Gdańsk bez problemu znajdziemy firmy świadczących tego typu usługi. W ich ofercie możemy znaleźć między innymi takie okazy jak Syrena, Garbus, Cadillac, Warszawa, Rolls Royce, Ferrari czy Mustang. Z motocykli zaś najbardziej popularny jest Harley Davidson. Cena takiej usługi waha się w zależności od marki samochodu od 400 do 1500 złotych. Wynajmując zabytkowe auto do ślubu z Torunia mamy możliwość wybrania opcji z szoferem lub bez. To na pewno sposób by wywrzeć na swoich gościach niezapomniane wrażenie, dlatego warto wziąć takie rozwiązanie pod uwagę. 

Co niektóre pary gustują także w dorożkach konnych czy autach sportowych, a Ci najbogatsi niekiedy przylatują nawet helikopterem. Są to oczywiście opcje nie dla wszystkich dostępne cenowo jednak wynajem zabytkowego auta czy motocyklu to jak najbardziej osiągalne i równie efektywne rozwiązanie.