Odpowiednie okna i drzwi to podstawa w domu

Któregoś dnia moje okno zostało stłuczone. Kot zobaczył jakiegoś ptaka na parapecie, zaczął wariować, porozbijał wszystko, co było na oknie, jednocześnie je rozbijając. Mama się wystraszyła, że coś mi się stało, ale na szczęście, byłam wtedy w toalecie. Trzeba było szybko zaradzić temu problemowi. Jednak działo się to wieczorem, więc tymczasowo zapchaliśmy dziurę jakimiś szmatkami.

Nowe okno w pokoju i drzwi od domu

okna i drzwi dostępne w BiałymstokuNastępnego dnia, z samego rana, mama zaczęła wyszukiwać okna i drzwi dostępne w Białymstoku dostępne w internecie, szukając firmy, która da radę zrobić to w ciągu jednego dnia. Taka nagła sytuacja awaryjna wymagała szybkiego działania. Przy okazji wymiany okna, mama postanowiła też wymienić nasze drzwi od domu, bo również nie wyglądały na takie, które mogą dużo wytrzymać. Moje poprzednie okno w pokoju, nie było plastikowe, ponieważ mieliśmy stary, zabytkowy dom i mama chciała zostawić jak najwięcej elementów z niego tak jak było. Wiem, że plastikowe okno by się tak nie stłukło, no ale cóż. Na szczęście teraz będę takie miała i kot może już sobie polować na ptaki bez żadnych zniszczeń. Znalazła się firma, która jak usłyszała o naszym problemie, postanowiła bezzwłocznie przyjechać z oknem i je zamontować, zwłaszcza, że była późna jesień i noce były już bardzo zimne. Na drzwi trochę musieliśmy poczekać, bo musieli je zrobić na wymiar, gdyż nie był to rozmiar standardowy. Mama wybrała duże drzwi w ciemnym kolorze, żeby pasowały do koloru ścian zewnętrznych.

Okno miałam zrobione w błyskawicznym tempie. Podobało mi się bardziej niż tamto stare, a ekspresowe wykonanie zasługuje na wielkie brawa. Bardzo szybki montaż uratował mnie od marznięcia w jesienne, chłodne wieczory. Drzwi również są dobre i solidne, z tej samej firmy.