Odpowiednie ręczniki do hotelu

W kwestii jakości łóżek, pościeli i ręczników hotele przyzwyczaiły nas do określonego standardu. Na te elementy wyposażenia pokoju goście zawsze zwracają dużą uwagę, dlatego właściciele hoteli muszą dbać o zakup odpowiednich produktów, które spełnią oczekiwania gości. Powinny być też przy tym wystarczająco trwałe, by ich zakup był dla hotelu opłacalny.

Czym się kierować, wybierając ręczniki do hotelu?

ręczniki hoteloweZ pościelą i ręcznikami hotelowymi najczęściej kojarzy się nam biel. Niestety kolor ten ma to do siebie, że widać na nim każde zabrudzenia i plamy. Nie zawsze wystarczy tylko odpowiedni środek piorący, aby je doczyścić, nieraz potrzebna jest też wysoka temperatura. Ręczniki hotelowe powinny być odporne na wysokie temperatury podczas prania, które są niezbędne, aby je doprać i zachować higieniczność ręczników. Inną istotną rzeczą, na którą trzeba zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego produktu, jest gramatura i miękkość. Gruby, puchaty ręcznik, to ideał – zadbanie, aby taki właśnie był ręcznik w hotelu, na pewno korzystnie przełoży się na oceny gości. Dzięki dobrze dobranym środkom piorącym i do płukania ręczniki długo zachowają swoją miękkość i chłonność. Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę, jest logo hotelu. Wielu producentów umożliwia wyhaftowanie logo na produktach, co podkreśla ekskluzywność ręczników i również budzi miłe skojarzenia.

Hotelowe ręczniki można znaleźć nie tylko w hotelach. Coraz więcej sprzedawców prowadzi sprzedaż detaliczną i umożliwia zakup takich produktów klientom indywidualnym. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby wyposażyć domową łazienkę w grube, miękkie, dobrej jakości ręczniki dla całej rodziny. Poza klasyczną bielą, coraz powszechniej dostępne są też inne kolory, można więc wybrać ten ulubiony.