Co oferuje gabinet kosmetyczny? Piercing

Co może nam zaoferować gabinet kosmetyczny? Obecnie gabinety bardzo rozszerzyły swoją ofertę, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Z najtańszych i najprostszych zabiegów możemy wybrać manicure lub pedicure, obecnie najpopularniejszy jest ten wykonywany metodą hybrydową.

piercingCoraz popularniejszy staje się również makijaż permanentny, dzięki któremu przez cały rok można mieć piękne, zadbane brwi lub podkreślone usta. Wiele kobiet decyduje się także na przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Salon piękności z pewnością zaoferuje nam całą gamę zabiegów upiększających. Możemy skorzystać z oczyszczania twarzy przy pomocy gruboziarnistych peelingów i maseczek odżywczych, świetnie sprawdzą się zabiegi antycellulitowe, jak i również masaże relaksacyjne przy użyciu ciepłych kamieni. Co ciekawe, niektóre salony piękności oferują również pomoc dietetyka, więc jeśli chcemy zrzucić kilka kilogramów przed nadejściem lata, możemy skorzystać z konsultacji dietetycznej w gabinecie kosmetycznym.

Panie chętnie korzystają również z zabiegów usuwania niechcianych włosków i piercing Rzeszów. Najpopularniejsza jest oczywiście depilacja laserowa, ponieważ pozwala na długotrwałe pozbycie się owłosienia. Niestety nie każdy może z niej skorzystać: sprawdzi się idealnie u osób, które mają ciemne włoski. Wszystkim, którym towarzyszy raczej jaśniejsze owłosienie, poleca się depilację ciepłym woskiem. Polega ona na nakładaniu rozgrzanego wosku kosmetycznego na części ciała i nałożeniu plastra. Gdy podniesiemy plaster do góry, wraz z woskiem od powierzchni skóry odrywają się włoski.