Organizacja imprez integracyjnych firmowych w Warszawie

Pracowałam w wielkiej korporacji w stolicy naszego kraju. Od kilku lat moja praca polegała przede wszystkim na tym, aby chronić prawa pracownicze. Zajmowałam się rozliczeniami urlopowymi oraz sprawami pracowniczymi. Do moich obowiązków należała także organizacja różnych eventów.

Firmowa impreza integracyjna zorganizowana w Warszawie

imprezy integracyjne dla firm warszawaNa ostatnim spotkaniu z moim przełożonymi, ustaliliśmy kolejne cele i działania na najbliższe miesiące. Postanowiliśmy również podnieść morale w naszej korporacji i zadbać o trochę rozrywki wśród pracowników. Poproszono mnie, abym z racji doświadczenia oraz wykształcenia zajęła się wszelkimi szczegółami. W tym celu zaczęłam przeszukiwać sieć, aby znaleźć odpowiednie usługi. Jeżeli chodzi o imprezy integracyjne dla firm Warszawa ma dużo do zaproponowania. Wkrótce, z pomocą Internetu znalazłam kilka ciekawych ofert. W porozumieniu z szefostwem wybrałam jedną z firm, która miała nam pomóc zorganizować imprezę integracyjną. Kilka tygodni później, razem z moimi koleżankami oraz współpracownikami, zjawiłam się na naszej imprezie firmowej. Firma, którą wynajęliśmy do organizacji naszego przyjęcia, spisała się na medal. Impreza została przygotowana w taki sposób, aby każdy z pracowników mógł znaleźć coś dla siebie. Na imprezie dominował temat gier integracyjnych, które były bardzo urozmaicone. Koleżanki i koledzy mieli okazję poznać się lepiej podczas gry w piłkarzyki czy cymbergaja. Podczas naszego firmowego turnieju gier, atmosfera była niesamowita, a pozytywny duch rywalizacji dominował wśród wszystkich uczestników. Podczas całej imprezy mieliśmy także do dyspozycji bardzo dobry catering oraz różnego rodzaju napoje i przekąski. Przyjęcie trwało do późnych godzin nocnych, a ja cieszyłam się z tego, że pomogłam zorganizować tak wspaniałą i zróżnicowaną imprezę dla pracowników mojej firmy.

Przyjęcie zorganizowane przez moją korporację okazało się być świetnym pomysłem. Pracownicy świetnie się bawili, podczas tego wspaniałego wieczoru mieli okazję poczuć ducha rywalizacji oraz przebywać w atmosferze przyjaźni i pozytywnych emocji.