Oryginalne body dziecięce

Każda mama jeszcze przed narodzinami dziecka kompletuje dla niego wyprawkę, ponieważ wiele artykułów będzie potrzebnych już od pierwszego dni. Mowa tu przede wszystkim o ubrankach, smoczkach czy wózku. Wszystkie te produkty kupimy w sklepie z artykułami dla niemowląt.

W jakie body ubierać dziecko?

body dziecięce z własnym nadrukiemWybierając ubranka dla maluszka, trzeba się przede wszystkim kierować ich jakością. Najlepsze są modele wykonane ze stuprocentowej bawełny, która pozwala skórze oddychać i jest delikatna w dotyku, nawet po wielokrotnym praniu. Maluchy do około drugiego roku życia, najczęściej noszą body, ponieważ jest to najbardziej praktycznie ubranie dla nich. Mogą być zakładane przez główkę lub zapinane na zatrzasku z przodu. Nowością są body dziecięce z własnym nadrukiem, które z pewnością dodadzą każdemu maluchowi uroku. Coraz więcej firm udostępnia klientom za odpłatą, naniesienie na materiale konkretnego napisu. Takie body świetnie się nadają na prezent lub jako zwykłe ubranie, które nada maluszkowi wyjątkowego charakteru. Wystarczy zakupić body z krótkim, długim rękawem lub na ramiączkach i wymyślić napis, który zostanie naniesiony za pomocą specjalnej drukarki w dowolnym miejscu. Często nawet punkty fotograficzne udostępniają taka usługę, gdyż bardzo dużo osób jest zainteresowanych takim nadrukiem. Cena takiej usługi nie jest wysoka i zależy przede wszystkim od wielkości nadruku i powierzchni na jakiej ma zostać utrwalony. Przeważnie za kilkanaście złotych można mieć własny nadruk na body.

Takie ubranie cieszy oko każdego rodzica i może świetnie opisywać, co na temat maluszka myślą rodzice. Spersonalizowana odzież staje się coraz bardziej popularna, ponieważ rodzice nie chcą, aby ich dzieci chodziły tylko w ubraniach ogólnie dostępnych.