Piękne zapachy Yankee Candle

 

Po to, aby nasze ciało zawsze pachniało pięknie używamy perfum. Ale czego używać kiedy chcemy żeby równie pięknie pachniał nasz dom lub mieszkanie? Najlepiej wybrać świece zapachowe, odświeżacze powietrza lub kadzidełka.

Świece i woski Yankee Candle

yankee candle zapachyJednak większość tych produktów dostępnych na rynku to produkty, które nie są najlepszej jakości. Kobiety często narzekają na to, że ich świece zapachowe w ogóle nie wydzielają zapachu po zapaleniu. Odświeżacze powierzchnia pachną jedynie przed krótką chwilę i bardzo szybko się ulatnia. Kadzidełka natomiast wręcz odwrotnie, pachną zbyt intensywnie do tego stopnia, że zapach staje się zbyt intensywny i uciążliwy dla mieszkańców. Dlatego już od wielu lat na polskim rynku dostępne są produkty Yankee Candle. Jeszcze niedawno nie można było dostać ich wszędzie, jednak coraz częściej pojawiają się nawet w małych, osiedlowych sklepikach. Świece i woski Yankee Candle to odpowiednia cena w połączeniu z jakością. Wbrew pozorom wyroby nie są drogie, jest to średnia półka cenowa, ale jednocześnie produkty są dobrze nasączone olejkami eterycznymi co wpływa na ich długotrwale utrzymujące się zapachy. Świetną alternatywą są zwłaszcza Yankee Candle zapachy wosków. Cały wosk lub jedynie jego kawałek rozpuszcza się w kominku do świeczek. Nawet niewielka ilość produktu sprawia, że w całym domu unosi się piękny zapach, który czuć przed długie godziny, a nie jedynie przez kilka pierwszych minut. Podobnie jak z perfumami tak i ze świecami i woskami, gust każdej osoby znacznie się różni.

Dlatego na rynku jest dostępne tak wiele przeróżnych zapachów. Jedne są bardziej kobiece, inne męskie. Popularne są również zapachy sezonowe, kwiatowe, letnie i wiosenne czy zimowe i świąteczne. Każdy może zatem przebierać w przeróżnych aromatach i wybrać coś odpowiedniego dla siebie.