Projekt logo dla firmy

Śmiało mogę nazwać się estetą. Dlatego też, kiedy zakładałem własną działalność gospodarczą, bardzo ważna była dla mnie identyfikacja wizualna mojej firmy. Chciałem, aby była ona profesjonalna. Nie ukrywam, że najistotniejsze było dla mnie logo, które miało pojawić się również i na mojej wizytówce. W tym celu postanowiłem nawiązać współpracę z agencją reklamową.

Pięknie zaprojektowane logo firmowe

logo poznańJako że bardzo ważna jest dla mnie strona wizualna firmy, postanowiłem na początku swojej działalności nawiązać współpracę z agencją reklamową. Chciałem znaleźć firmę, która zaprojektowałaby mi stronę internetową i przede wszystkim logo Poznań to bardzo duże miasto, dlatego też mogłem wybierać i przebierać w dostępnych na rynku przedsiębiorstwach. Aby podjąć ostateczną decyzję odnośnie do tego, z którą konkretnie firmą nawiążę współpracę, postanowiłem kierować się opiniami klientów. Gdy znalazłem firmę, która była polecana niemal przez wszystkich jej dotychczasowych klientów, postanowiłem jej zaufać. Nie czekając dłużej, skontaktowałem się z je przedstawicielem i umówiliśmy się na spotkanie. Muszę przyznać, że przebiegło ono w bardzo miłej atmosferze. Bardzo szybko doszliśmy do porozumienia, a przedstawiciel firmy szybko pojął, jaką stylistkę preferuję. Po spotkaniu miałem wrażenie, że zrobiłem krok milowy w kontekście rozwoju mojej firmy. Czekałem więc niecierpliwie na wiadomość od agencji, w której mieli przedstawić mi propozycje logo.

Gdy otrzymałem pierwszą propozycję logo od agencji reklamowej, z którą nawiązałem współpracę, byłem bardzo zadowolony. Logo niezmiernie przypadło mi do gustu. Cieszę się, że podjąłem taki krok i nawiązałem współpracę z tą firmą. To była świetna decyzja, która ułatwi mojej firmie start na rynku. Jestem o tym przekonany.