Prowadzę sklep komputerowy

 Komputery to coś, na czym się znam. Mam rozeznanie zarówno w samym sprzęcie i akcesoriach, jak również w oprogramowaniu. Bez względu na to czy ktoś przyszedł by do mnie z pytaniem o wybór najlepszego monitora, najlepszego programu do obróbki filmów, czy co zrobić po zalaniu komputera, to w każdym przypadku mogłabym pomóc.

Sklep komputerowy dobrze wyposażony

sklep komputerowy w KoszalinieDlatego też zdecydowałam się na prowadzenie różnych usług, a mianowicie mam sklep komputerowy w Koszalinie, w którym można kupić sprzęt i oprogramowanie, jak również zajmuję się serwisem i naprawą komputerów każdego rodzaju. Dzięki temu mogę liczyć na to, że obie działalności będą się wspierać. Ktoś przyjdzie do mnie po naprawę, a przy okazji kupi nowe głośniki, albo chce kupić myszkę, a przy okazji się dowie że przydałaby mu się konserwacja sprzętu w ramach gwarancji i przychodzi do mnie znowu. Muszę w związku z tym stale się uczyć. Wprowadzane są nowe modele komputerów, nowości w akcesoriach na przykład bezprzewodowe myszki czy klawiatury dla graczy, jak również oprogramowanie jest aktualizowane. Muszę być na bieżąco ze wszystkimi zmianami, żeby być w stanie pomóc klientowi. Byłam nawet ostatnio na targach komputerowych, które odbyły się w Koszalinie, żeby zobaczyć co będzie następnie wprowadzane na nasz rynek. Warto się przygotować na nowości. Miałam nawet okazję, żeby porozmawiać z przedstawicielami firm i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, także na temat starszego sprzętu i jego napraw.

Mam nadzieję, że nadal będę miała okazję prowadzić z sukcesem swój sklep i serwis komputerowy w Koszalinie. Ta praca daje mi wiele satysfakcji i zawsze się cieszę, jak przychodzi do mnie klient zadowolony z naprawy czy z nowego sprzętu jaki mu doradziłam. Warto jest inwestować we własną działalność.