Prześcieradło Jersey prezentem urodzinowym

Moja mama miała wkrótce urodziny. Dostałam od niej zaproszenie na sobotę. Kompletnie nie miałam pomysłu na prezent. Postanowiłam poradzić się swoich koleżanek. Zawsze kupowałam jej portfel lub torebkę. Tym razem nic nie uległo awarii. Nie znałam jej gustu co do perfum. Również na gwiazdkę dostała nowe kosmetyki. Byłam załamana. To była kobieta, która miała wszystko.

Prześcieradło Jersej idealnym prezentem

prześcieradła jerseyPewnego dnia udałam się z przyjaciółką do galerii handlowej. Nie chciałam dać jej herbaty ani kawy. To było zbyt banalne. Jednak podczas spaceru zauważyłam prześcieradła Jersey. Uznałam, że to może być strzał w dziesiątkę. Mama jakiś czas temu robiła sobie remont sypialni. Byłam pewna, że nie ma czegoś tak dobrego. Ten producent dzianin był naprawdę dobry. Postanowiłam poszukać jeszcze jednego elementu. Uznałam, że dobre wino powinno być w każdym domu. Ostatecznie mamie bardzo spodobał się mój prezent. Okazało się, że tej nocy wylała barszcz na swoje stare prześcieradło i musiała nabyć nowe. Ucieszyłam się. Nie lubiłam dawać komuś czegoś, co nie ma sensu. Tego dnia spędziłyśmy bardzo miłe chwile. Wspólnie zjadłyśmy tort oraz uroczystą kolację. Akurat przyszłam z pracy i dopisywał mi ogromny apetyt. Byłam prawdziwą degustatorką i znałam się na dobrym smaku. Również moje białe wino idealnie pasowało do tej kolacji. Postarałam się o bardzo rzadki egzemplarz. Chciałam dać jej coś cennego.

Znalazłam tą butelkę na aukcji internetowej. Miała ponad trzydzieści lat. Kosztowała mnie dwie pensje. Oczywiście trochę żałowałam, że kupiłam coś tak drogiego ale przypadkiem źle wpisałam kwotę licytacji i nie było odwrotu.