Pyszne jedzenie na dowóz

Czasami mam dni takiego lenistwa, że kompletnie nic nie chce mi się robić. Ani ugotować obiadu, ani nawet czegoś sobie podgrzać, czy kupić gotowego. No niestety, nie zawsze człowiek działa na pełnych obrotach. Bardzo tego nie lubię, ale nie ma wyjścia. Trzeba przeczekać ten zły dzień. Ja przeczekałam mój w łóżku oglądając seriale.

Szybki zamawiany posiłek

jedzenie na dowóz - jelenia góraJednak jakoś po dwóch godzinach stwierdziłam, że jestem głodna. Trzeba było coś zjeść, ale nie chciało mi się nawet kanapki zrobić. Wtedy pomyślałam, że może jakieś jedzenie na dowóz – jelenia góra mnie uratuje. Przywiozą ciepłe, nie będę musiała kompletnie nic robić, opcja idealna. Od razu wyszukałam w telefonie jakiejś pizzerii z możliwością dowozu. Jednak zastanawiałam się jeszcze, czy może chcę pizzę, czy jakieś pierogi z pieca. Jednak stwierdziłam, że pizza będzie najlepsza, bo zawsze mi smakowała, więc była to bezpieczna opcja. Nie wiedziałam tylko jakie dodatki na pizzy będą mi odpowiadać. Lubiłam wegetariańską pizzę, jednak postanowiłam skomponować ją sobie sama, bez cebuli, a z brokułem zamiast tego. Uwielbiałam zielone warzywa na pizzy i na szczęście w obecnych czasach można zamawiać bardzo różnorodne dodatki. Kiedyś głównie były szynka, pieczarki i cebula, ot cała pizza. A ja ani szynki, ani cebuli nie lubiłam. Zamówiłam szybko pizzę i długo nie czekałam na dostarczenie. Była już za pół godziny, ciepła i pachnąca. Od razu poprawił mi się humor.

Pizza była przepyszna, rozkoszowałam się jej smakiem przez następne 40 minut. Od razu jakoś tak lepiej się poczułam i nawet wstałam później z łóżka i wstawiłam pranie. Jedzenie sprawiło, że miałam siłę wstać z łóżka. Muszę przyznać, że dawno nie jadłam takiej pizzy. Na pochwałę zasługuje też krótki czas oczekiwania i domowe, naturalne sosy.