Sąsiad pokazuje mi swój funkcjonalny regał

Mieszkamy w bloku, gdzie jest mnóstwo rodzin i tak na prawdę to nie znamy wszystkich. Ostatnio jednak zaprzyjaźniłem się z sąsiadem, który mieszka na parterze i często się spotykamy. To starszy człowiek, który mieszka tutaj od zawsze.

Regał półkowy u sąsiada jest bardzo funkcjonalny

funkcjonalne regały półkowe w PoznaniuSąsiadowi to ja często robię jakieś zakupy po drodze jak wracam z pracy. Od dawna jest on na emeryturze, ale mimo wolnego czasu nie lubi chodzić po sklepach. Woli coś majsterkować. Najczęściej można go spotkać w piwnicy, gdzie ma pełno rzeczy a jego regały są pełne. Kiedy pewnego dnia przyniosłem sąsiadowi zakupy, o które prosił mnie dzień wcześniej to od razu kazał mi pójść z nim do piwnicy. Powiedział, że od tygodnia pracował nad zmianami i chce mi się dzisiaj pochwalić co udało mu się zrobić. Byłem szalenie ciekawy co on tam wymyślił, bo miejsca to raczej nie miał za dużo. Kiedy już zeszliśmy na dół to zobaczyłem, że zamontował sobie nowe półki. Od razu wyjaśnił, że kupił te funkcjonalne regały półkowe w Poznaniu i dostarczyli mu je jeszcze tego samego dnia. W jego piwnicy jakoś tak się od razu przestronniej zrobiło. Wszystko ma swoje miejsce i wszędzie można dojść bez problemu. Wcześniej, to żeby dostać się do jakichś konfitur to trzeba było połowę rzeczy z piwnicy powyjmować. Zaskoczył mnie jeszcze bardziej, że wszystko sam zrobił, przecież w jego wieku to nie łatwe zadanie. Sąsiad jednak uwielbia takie rzeczy i nie chciał, żeby ktokolwiek mu pomagał. Pomyślałem, że takie regały i w mojej piwnicy by się przydały.

Oczywiście chwilę po tym pojechałem do Poznania, żeby kupić te same regały co ma sąsiad. Poprosiłem, żeby w mojej piwnicy je zamontował i był z tego zadowolony. Lubi robić takie rzeczy i widziałem, że sprawiło mu to przyjemność.