Sklep z odzieżą damską a włoskie torebki skórzane

Miałam dwa tygodnie temu bardzo ważne przyjęcie biznesowe. Moja firma prowadziła negocjacje z inną, bardzo dużą firmą, i wszyscy mieli nadzieję nawiązać wieloletnią współpracę z nimi. Ja jako szefowa działu handlowego oczywiście musiałam się znaleźć na takim przyjęciu.

Włoskie torebki skórzane były czarne

 

włoskie torebki skórzaneW końcu to także ode mnie w dużym stopniu zależało to, że ten klient się do ans zwrócił i był zainteresowany nasza ofertą. Trzeba było jednak dopiąć wszystko na ostatni guzik. Żeby to zrobić trzeba było pójść na to przyjęcie, zrobić dobre wrażenie, na tyle dobre, żeby podpisać następnego dnia umowę. Konieczne było odpowiednie przygotowanie się. Wiadomo, ze od strony merytorycznej wszystko było przygotowane, ponieważ długo nad tym pracowaliśmy. Jednak trzeba było dobrze się ubrać, przygotować dobre jedzenie, wybrać dobry lokal. Tym zajmowali się moi pracownicy. Ja musiałam się dobrze zaprezentować. Moje włoskie sukienki nie bardzo nadawały się na tego typu okazję, bo były zbyt zwiewne, zbyt kolorowe i zbyt codzienne, na eleganckie wyjście. Miałam na to bardzo ładne włoskie torebki skórzane, w kolorze czarnym, więc cokolwiek bym nie kupiła to na pewno będą one pasowały do mojej kreacji. Postanowiłam zrobić więc zakupy odzieżowe. Nie miałam czasu chodzić po sklepach, więc wybrałam moda włoska sklep internetowy, gdzie złożę zamówienie i będę czekać na przesyłkę. To rozwiązanie zdecydowanie było dla mnie najbardziej korzystne. Tam jest jedynie odzież damska markowa, sklep jest ekskluzywny, więc na pewno nie będę miała z nimi problemów. Zauważyłam też, ze mają coccinelle torebki, ale jednak były dla mnie zbyt drogie. Zamówiłam więc same ubrania. Jednak dni mijały, a przesyłka nie dochodziła. Okazało się, ze zaginęła gdzieś podczas transportu i sklep nie wie gdzie jest.

Zwrócili mi pieniądze, ale ja dalej nie miałam sukienki na przyjęcie. Musiałam szybko kupić cokolwiek, co mi się nie podobało, ale przynajmniej było w miarę stylowe i pasujące do okazji.