Sprzedawca i specjalistyczna szafa teletechniczna

Drogi sprzedawco w sklepie elektronicznym, dedykuje tobie ten wpis, bo podziwiam cię i twoje umiejętności handlowe. Powinieneś zdecydowanie zarządzać całą korporacją a nie w tej żółtej koszuleczce spacerować między pralkami!

Doradziłeś mi najlepszą szafę teletechniczną!

specjalistyczna szafa teletechnicznaJako jedyny wiedziałeś, że koryto kablowe musi być odpowiednie kiedy używa się skomplikowanej struktury kablowej. Wiedziałeś jakie dobrać gniazdo rj45, kiedy inni podawali mi jakieś przedłużacze. Bądź pochwalony kiedy przedstawiłeś mi jak działa przełącznica światłowodowa, zarówno wysuwana jak i teleskopowa. Kabel skrętka, który mi przygotowałeś pasuje idealnie i wymierzony jest wręcz laboratoryjnie. Mówię ci, jest przed tobą świetlana przyszłość, kształć się w tym kierunku a będziesz zarabiał mnóstwo pieniędzy. Ludzie będą lgnąć do ciebie, będą zorganizowani, jak koryto kablowe organizuje przewody. Jesteś jak gniazdo rj45, początkiem nadawania sieci precyzyjnych informacji, które docierają do odbiorcy i byle tak dalej! Pamiętaj, aby porządkować wiedzę jak to robi przełącznica światłowodowa z kablami! W tym sklepie, obawiam się, nie doceniają cię odpowiednio. Dzisiaj, jak widzę, nie ma wielu sprzedawców z powołania. Kojarzysz mi się z pomocnikami Rzeckiego w powieści Głowackiego. Przełącznica światłowodowa, którą mi doradziłeś, działa wyśmienicie, mój internet jest bezpieczny i cała sieć komputerowa w domu działa bez zarzutu. Serdecznie dziękuję, koryto kablowe, które zamontowałem wprowadziło ład w przewodach w całym mieszkaniu, przez co moja żona jest mniej nerwowa. Specjalistyczna szafa teletechniczna, które było na promocji sprawuje się wyśmienicie, rozwiałeś moje wątpliwości w trymiga. Obawiam się tylko, że nadal brakuje mi trochę elementów w piwnicy, wiem, że nic o tej przestrzeni nie mówiłem, ale jednak.

Czy doradzisz mi jutro kabel skrętka, najlepszy z możliwych? Czy będę szczęśliwy wracał do domu, tak jak dzisiaj usatysfakcjonowany z udanych zakupów? Zazdroszczę twojemu pracodawcy, że ma tak świetnego pracownika! Może kiedyś będziesz pracował dla mnie.