Srebrzenie szansą na dobrą pracę

W życiu każdej osoby przychodzi czas na taki rachunek sumienia w którym podsumowujemy swoje dotychczasowe życie i to jak ono wygląda.

Srebrzenie to niezły pomysł na dochodowy biznes życia

srebrzenieWtedy najczęściej dochodzimy do smutnych wniosków, że poniekąd zmarnowaliśmy swoje życie i gdybyśmy mogli je jeszcze raz przeżyć to zrobilibyśmy to w całkiem inny sposób niż zrobiliśmy to teraz. Drugi raz nie poszlibyśmy na zarządzanie ani do liceum, tylko wybrali naukę w technikum i jeden z technicznych kierunków na uczelni. Wtedy może nasza praca polegała by na czynnościach typu niklowanie, chromowanie, srebrzenie czy cynowanie. Tym bardziej, że w Bydgoszczy w której mieszkamy jest kilkanaście zakładów pracy, które oferują pracę w takiej branży. Teraz nasza kariera wygląda, pss ona nie wygląda. Jesteśmy kucharzem w jednej z popularnych sieci restauracji fast foodowych. Generalnie bardzo niesprawiedliwą rzeczą jest decydowanie o swojej przyszłości w czasie gdy mamy około piętnastu czy szesnastu lat, czyli w czasie gdzie człowiek ma naprawdę niewielkie pojęcie o życiu, ale już musi obmyślić jak to życie będzie wyglądał. Bardzo dużo tutaj zależy też od wpływu rodziców na daną osobę, ale i tak nie zawsze słucha się rodziców. Dlatego my nie chcemy aby nasze dzieci popełniły te same błędy co my, więc postaramy się im doradzić o wiele lepiej niż doradzili nam nasi rodzice. Aby ich kariera i poziom życia stał na wyższym poziomie niż ten na którym aktualnie stoi nasza kariera.

Nam pozostało już tylko przebranżowienie co i tak w najbliższym czasie planujemy, a przed nimi będzie całe życie i postaramy się by ich było o wiele lepsze i żeby nigdy nie miały do nas o nic żalu. Oczywiście wymagać od nich nie będziemy, będziemy tylko sugerować.