Stare mieszkanie i panele dekoracyjne 3d

Mieszkam już w moim mieszkaniu dziewiąty rok i muszę powiedzieć, że trochę mnie już męczy aktualny wystrój. Kiedy się tu wprowadziłam podobało mi się tak jak jest i nic nie zmieniałam.

Panele dekoracyjne 3d nie do łazienek

panele dekoracyjne 3dNadal uważam, że jest ładnie i cieszę się, kiedy moi goście to podkreślają ale korci mnie, żeby troszkę tu pozmieniać. Nie zamierzam wyrzucać mebli i wstawiać nowych ale myślę, że na przykład panele ścienne 3d odświeżyłyby pięknie wystrój. Zorientowałam się już nawet w cenach i uważam, że są całkiem przystępne. To są takie koszty, że jestem skłonna zaryzykować. Jeśli nic z tego nie wyjdzie nie będzie mi aż tak bardzo żal tych pieniędzy. Słyszałam natomiast bardzo dużo pozytywnych opinii. Wiem, że panele 3d są bardzo lekkie i jednocześnie bardzo odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Poza tym to co mi się najbardziej w nich podoba to to, że ich instalacja ma nieograniczone możliwości kombinacji. Mogę wystroić mieszkanie zupełnie dowolnie i popróbować wszystkiego co przyjdzie mi do głowy. Jedyną wadą jest to, że panele dekoracyjne 3d nie za bardzo nadają się do łazienek. Jeśli w pomieszczeniu jest zbyt duża wilgoć to pod panelami może się zbierać grzyb. Dlatego myślę, że akurat łazienkę i kuchnię zostawię niezmienione. W ogóle myślę, że najpierw zamontuje panele 3d w sypialni.

Tam rzadko kto wchodzi i nawet jeśli będzie to źle wyglądało to nie będzie aż tak drażniło. Wydaje mi się jednak, że nie będę miała powodów do marudzenia. Na tyle ile zdążyłam się napatrzeć na panele w internecie jestem niemal pewna, że będę zadowolona.